strona główna | przewozy krajowe | przewoźnicy krajowi | połączenia autokarowe raf trans | rozkład jazdy warszawa-kołobrzeg

< powrót do połączenia autokarowe Raf Trans

Rozkład jazdy Raf Trans

Warszawa - Kołobrzeg - Warszawa

Autokary kursują 7 dni w tygodniu wg tego samego rozkładu jazdy

Nowy Rozkład Jazdy – obowiązuje od 15.11.2013 roku

Warszawa – Kołobrzeg

Przystanek godzina
Warszawa Dworzec Zachodni (stanowisko nr 2) 06:45
Warszawa Złote Tarasy - przystanek "Dw. Centralny 04" 07:00
Wyszogród D.A. 08:05
Płock D.A. al. Jachowicza 08:50
Włocławek D.A. (stanowisko nr 7) 09:45
Ciechocinek D.K. 10:35
Toruń D.A. (stanowisko nr 10) 11:15
Bydgoszcz, Fordońska Wiadukt 11:55
Bydgoszcz D.A. (stanowisko nr 15) 12:15
Bydgoszcz, Jagiellońska/Piotrowskiego 12:20
Piła D.A. (stanowisko nr 8) 13:50
Wałcz D.A. 14:20
Czaplinek D.A. 15:00
Połczyn Zdrój D.A. (stanowisko nr 1) 15:40
Kołobrzeg D.A. (stanowisko nr 1) 16:50

 

Kołobrzeg – Warszawa

Przystanek godzina
Kołobrzeg D.A. (stanowisko nr 1) 10:00
Połczyn Zdrój D.A. (stanowisko nr 1) 11:10
Czaplinek D.A. 11:45
Wałcz D.A. 12:25
Piła D.A. (stanowisko nr 8) 13:05
Bydgoszcz, Rondo Jagiellonów (Jagiellońska 28) 14:40
Bydgoszcz D.A. (stanowisko nr 15) 14:45
Bydgoszcz, Fordońska Wiadukt 15:00
Toruń D.A. (stanowisko nr 10) 15:45
Ciechocinek D.K. 16:20
Włocławek D.A. (stanowisko nr 7) 17:00
Płock D.A. ul. Jachowicza 18:00
Wyszogród D.A. 18:40
Warszawa Złote Tarasy - przystanek "Dw. Centralny 06" 20:00
Warszawa Dworzec Zachodni (stanowisko nr 2) 20:10

 

Raf Trans - kup bilet

Tagi: połączenia Warszawa, autokary do Kołobrzegu, przejazdy krajowe Raf Trans, biuro podróży Raf Trans, połączenia autobusowe do Warszawy, przewozy autokarowe Warszawa-Kołobrzeg

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.