strona główna | dowozy na lotniska | przewoźnicy-lotnisko | przewozy air-transfer

Przewozy autokarowe Air-transfer

Na naszej stronie mogą Państwo zakupić bilety autokarowe w cenach oferowanych przez przewoźnika. Korzystając z usług serwisu www.autobusy.pl zakupisz tanie bilety autokarowe na międzynarodowe połączenia i przewozy autobusowe.

Air-transfer rok powstania 2009

Mając na uwadze szybki rozwój lotniska w Gdańsku oraz potrzeby klientów od listopada 2009 roku firma Air-Transfer.pl rozpoczęła kursy z Koszalina i okolic na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Przewozy realizujemy oznakowanymi i doskonale widocznymi samochodami VW T4.

Każdy pasażer w Kołobrzegu, Białogardzie, Karlinie, Koszalinie, Sławnie i Słupsku jest odbieramy ze wskazanego adresu a w relacji powrotnej odwozimy pod wskazany adres. Miejscem postojowym na lotnisku jest parking czerwony - vis a vis terminala.

Rozkład jazdy

TRANSFERY NA LOTNISKA
TRANSFERY NA LOTNISKA

Przewóz Kołobrzeg - Gdańsk Lotnisko

Przewóz Gdańsk Lotnisko - Kołobrzeg

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU AIR-TRANSFER

Air-transfer - kup bilet

transfer na lotnisko, dowóz na lotnisko Rębiechowo, transfer Rębiechowo, Dowóz na lotnisko Gdańsk, transfer Air-transfer, rozkład jazdy Air-transfer, dowóz na lotnisko Gdańsk, dowóz na lotnisko z Kołobrzegu, Rębiechowo Gdańsk

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.