strona główna

Sprzedaż biletów autobusowych on-line na trasach międzynarodowych

Serwis internetowy autobusy.pl to prężnie działająca firma zajmująca się udostępnianiem procesu wyszukiwania autokarowych połączeń międzynarodowych i krajowych. Za pośrednictwem serwisu, oferujemy możliwość zakupienia BILETÓW AUTOBUSOWYCH w systemie Voyager i systemie EuroTicket oraz pośredniczymy, w dogodnym dopasowaniu potrzeb w zakresie wynajmu autokarów pomiędzy grupami zorganizowanymi a przewoźnikami. Oszczędzaj swój czas i pieniądze korzystając z wygodnego serwisu on-line który ułatwi i przyspieszy proces rezerwacji biletu autokarowego i przewoźnika.

Więcej informacji...

Oferowane wyszukiwarki „Voyager” i „euroTicket” w swoim wygodnym i bezpiecznym systemie  zakupu biletów i rezerwacji przewozów dla grup zorganizowanych on-line umożliwiają dostęp do obszernej bazy przewozów autokarowych największych polskich przewoźników krajowych.

Korzystając z naszego serwisu autobusy.pl można dokona zakupu tanich biletów autobusowych o każdej porze dnia i nocy bez wizyty w punkcie sprzedaży biletów. Ważnym elementem serwisu jest to że można porównać oferty przewoźników autokarowych i wybrać najtańszy bilet. Podrzucając autokarem musimy mieć świadomość że korzystamy z najtańszego transportu gdyż bilety autobusowe pod względem cenowym są bezkonkurencyjne.

W systemie poniżej, można znaleźć połączenia międzynarodowe do Polski, do Niemiec, do Polski, do Francji i wielu innych krajów europejskich. Dostępne są również rozkłady jazdy autobusów na przewozy autokarowe liczących się na rynku transportowym przewoźników.

 

Gdy nie znajdujesz odpowiedniego połączenia autobusowego w wyszukiwarce, sprawdź przewozy autokarowe do miast które są blisko miasta szukanego.

 

Bilety na przewozy międzynarodowe

Bilety - Voyager

OFERUJEMY BILETY PRZEWOŹNIKÓW:
przewozy autokarowe Adam Tours przewozy autokarowe Agat przewozy autokarowe Albatros przewozy autokarowe ATE Przewozy autokarowe ATP przewozy autokarowe Becker Reisen Przewozy autokarowe Bermuda Przewozy autokarowe Eskana Bus Przewozy autokarowe Estern European Travel Przewozy autokarowe Elabus Przewozy autokarowe EST Przewozy autokarowe Eurolines przewozy autokarowe Europetravel przewozy autokarowe Eurores Przewozy autokarowe Eurotrans Przewozy autokarowe EW-EL Tour Przewozy autokarowe Glob Tourist Przewozy autokarowe Heinz Reisen Przewozy autokarowe Interbus Inter Bus przewozy autokarowe Intercars Przewozy autokarowe Interglobus Przewozy autobusowe Jordan Przewozy autokarowe Julia-Tour Przewozy autokarowe Juventur Przewozy autokarowe Kobra Przewozy autokarowe Lunatrans Przewozy autokarowe Mądeltrans Przewozy autokarowe Marek Travel przewozy autokarowe Miś Przewozy autokarowe Mokrzycki Bus Przewozy autokarowe MOTYL-SA Przewozy autokarowe Nord Przewozy autokarowe Orland Przewozy autokarowe PKS Ostrowiec Przewozy autokarowe Warmia Przewozy autokarowe Polonia Przewozy autokarowe PPKS Polonus Przewozy autokarowe Przykarpacki Ekspres Przewozy autokarowe Retman Przewozy autokarowe Riviera Przewozy autokarowe Roma-Bus Przewozy autokarowe Rudniktumay Przewozy autokarowe Sandra Przewozy autokarowe Selment Przewozy autokarowe Siamos Tours Przewozy autokarowe Sindbad Przewozy autokarowe Sokół Przewozy autokarowe Superpol przewozy autokarowe Trans-Europa przewozy autokarowe Visitor
SERWIS AUTOBUSY.PL:

Korzystając z usług serwisu www.autobusy.pl zarezerwujesz tanie bilety autokarowe na międzynarodowe oraz krajowe przewozy autobusowe. Dzięki możliwości wyszukiwania w nowoczesnym systemie rezerwacji biletów online - "Voyager" oddajemy do dyspozycji obszerną ofertę połączeń na przejazdy autobusowe renomowanych polskich przewoźników międzynarodowych.

Umożliwiamy łatwy zakup biletów autobusowych o dowolnej porze dnia bez konieczności wychodzenia z domu, pamiętając że bilety autokarowe są o wiele tańsze niż cena biletu na inne możliwe przewozy.

W wyszukiwarce poniżej, możesz przeglądać rozkłady jazdy autokarów na przejazdy autobusowe z Polski i do Polski oraz kupić bilety autokarowe on-line na międzynarodowe linie autobusowe do lub z : Austrii, Belgii, Białorusi, Chorwacji, Czech, Danii, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Węgier, Wielkia Brytania (Anglia, Szkocji, Walii), Włoch.

Sprzedawane on-line w naszym serwisie bilety autobusowe na przejazdy miedzynarodowe oferowane są przez firmy przewozowe: Agat, Akciatur, Almabus, Autokar Polska, Baltic Bus, Bartuś, Becker-Reisen, Bermuda, Biacomex S.A., Bis-Pol, BTZ-PTTK Katow., Delta Travel, Ecolines, Eurolines Polska, EuropeTravel , Evatrans, EST/Lorek, Eurores, Gairing, Gatzka, Globtouris, Gromada Bydg., Heinz Reisen, Intercars, Jordan, Julia-Tour, Miś Krosno, Nord Gdynia, Interbus, PKS Gdańsk, PKS Sokołów, PKS Stalowa Wola, PKS Warmia, Podlasie-Express, Pol-Fol, Polmar, Polonia Transport, PKS Siemiatycze, PPKS Warszawa, Retman, Rudnik Tumay, Sandra, Sindbad, Soltysik Reisen, Sokół, Superpol, Trans-Avia, Trans-Europa, Veolia , Visitor

Gdy nie znajdujesz odpowiedniego połączenia autobusowego w wyszukiwarce, sprawdź przewozy autokarowe do miast które są blisko miasta szukanego.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ BILETY AUTOBUSOWE ONLINE:

Jak wiadomo, Internet staje się coraz bardziej powszechny i prawie każdy ma do niego dostęp. Duża cześć społeczeństwa przyzwyczaiła się już do robienia zakupów online na Allegro czy w sklepach internetowych. Jest to wygodne, szybkie, bez większego wysiłku i co najważniejsze mniej nas kosztuje.

Technologie bankowe również poczyniły duży krok by jak najbardziej uprościć internetowe transakcje finansowe nie obniżając nawet w najmniejszym stopniu ich bezpieczeństwa. W obecnej chwili każdy bank liczący się na rynku udostępnia swoim klientom płatniczy serwis internetowy. Więc dlaczego nie mamy kupować biletów autobusowych przez Internet?

Serwis autobusy.pl wychodzi na przeciw wszystkim tym którzy cenią sobie czas, wygodę i pieniądze. Nie trzeba szukać po mieście agenta sprzedającego bilety autobusowe bądź niejednokrotnie udawać się do sąsiedniej miejscowości by kupić bilet. Pamiętać trzeba, że cena w ten sposób zakupionego biletu autobusowego wcale nie musi być najkorzystniejsza dla naszej kieszeni. Najprostszym i najwygodniejszym sposobem zaopatrzenia się w bilet jest zakup online. Wystarczy przekonać się do skorzystania z wyszukiwarki voyager udostępnionej na naszej stronie. Kilkoma kliknięciami można zaoszczędzić czas, benzynę a przed wszystkim pieniądze kupując tanie bilety autokarowe. Nieocenionym plusem korzystania z rezerwacji biletów autokarowych online na połączenia międzynarodowe i krajowe jest to że serwis jest dostępny 24 godziny na dobę.

WAŻNE INFORMACJE DLA KUPUJĄCYCH BILETY AUTOKAROWE PO RAZ PIERWSZY:

Obsługa serwisu rezerwującego jest prosta i dopasowana do intuicyjnego poruszania się w Internecie. Wykorzystując powyższą wyszukiwarkę połączeń autokarowych w celu sprawdzenia dostępności przewozów autokarowych z i do Polski należy najpierw wybrać kraj docelowy naszej podróży oraz określić rodzaj biletu autobusowego i ilość podróżujących.

Są dwa rodzaje biletów autokarowych które można wybrać: bilet jednostronny oraz dwustronny. Bilet dwustronny w rozliczeniu jest biletem tańszym gdyż przewoźnicy premiują osoby z góry rezerwujące bilety niejako na dwa przejazdy – tam i z powrotem. W następnym kroku wybieramy miejscowości związane z naszym przejazdem międzynarodowym, a mianowicie miejscowość naszego startu i celu podróży. Należy również określić datę planowego wyjazdu. Wyświetlone zostaną wszystkie aktualne połączenia autokarowe, z których można skorzystać, a obok nich ich szczegółowe rozkłady jazdy.

Po wybraniu odpowiedniego przewozu międzynarodowego użytkownik poproszony zostanie o podanie danych potrzebnych do wydruku biletu oraz danych kontaktowych w celu przesłania biletu autobusowego na odpowiednie połączenie międzynarodowe.Po zaakceptowaniu regulaminu korzystania z serwisu rezerwacji biletów autokarowych wyświetlone zostanie podsumowanie wprowadzonych wcześniej danych w serwisie on-line. Dokonując potwierdzenia wprowadzonych danych zostaje już tylko sprawa płatności za bilet. Użytkownik zostaje poproszony o wybór rodzaju płatności.

Pamiętać należy że nie ma możliwości płacenia zarezerwowanego biletu u kierowcy, a płatność może być realizowana wyłącznie poprzez internetowe konta bankowe, lub karty kredytowe. Jeżeli nie możesz sam zapłacić za bilet - poproś osobę która ma dostęp do elektronicznych form płatności. Po wybraniu odpowiedniego sposoby dokonywania transakcji bankowych oferowanych przez Twój bank możesz dokonać płatności. Na podany wcześniej, w wyszukiwarce połączeń międzynarodowych adres e-mile nadejdzie zakupiony online bilet autokarowy. Pozostaje już tylko go wydrukować i przed wyjazdem okazać kierowcy.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI PRZY ZAKUPIE BILETU AUTOKAROWEGO ON-LINE:

Zakup biletu autobusowego on-line, na dowolne przejazdy międzynarodowe i krajowe, jest zupełnie bezpieczny tak jak każda inna transakcja dokonywana w serwisach bankowych oferowanych praktycznie przez każdy liczący się bank. W przypadku płatności kartą transakcja obsługiwana jest przez serwer eCard S.A., który zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo.

W przypadku zaś podawania danych osobowych w systemie rezerwacji przewozów autokarowych o ich bezpieczeństwo dba Administrator Danych Osobowych, którym jest Przewoźnik. Powyższe dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji Umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, zaś użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych. W celu poprawienia danych osobowych użytkownik powinien skontaktować się poprzez e-mail na adres właściciela serwisu.

POBIERZ BANER

REKLAMA

Tagi: połączenia, przewozy, przejazdy, bilety autobusowe,bilety autokarowe, połączenia Polska, autobusy do polski, autokary do polski, busy do Holandii, przewozy autokarowe sindbad ceny biletów autokarowych, do polski, z polski, online, on-line, rezerwacja biletów na autokar, rozkład jazdy autobusów, pks międzynarodowe, Voyager, przewozy międzynarodowe, Szwagropol, Eurolines, Eurores, Rudnik Tumay, Sindbad

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.