strona główna | przewoźnicy | połączenia autokarowe sokół

 <  powrót do wszyscy Przewoźnicy

przewozy autokarowe Sokół

Przewozy Autokarowe Sokół

 

Sokół to jedna z licznych działających w naszym kraju firm, świadcząca usługi przewozu osób. Oferuje przejazdy autokarowe do wielu europejskich państw. Połączenia międzynarodowe realizowane są do następujących państw w Europie: Niemcy, Włochy, Francja Austria, Belgia, Holandia, Białoruś, Czechy, Ukraina i Mołdawia. Firma została założona w 1989 roku jako koncesjonowany przewoźnik na międzynarodowych liniach przewozowych. Siedziba firmy mieści się w Tyńcu Małym. Sokół nastawiony jest na dbałość o każdy szczegół i komfort klienta dając mu możliwość bezpiecznego i wygodnego podróżowania w każdy zakątek Europy. Myśląc o wygodzie i potrzebach swoich pasażerów, firma dysponuje bardzo dobrymi autokarami różnych marek. Przewozy międzynarodowe realizowane są  autokarami takim jak: Scania, Neoplan, Mercedes oraz Bova. Aby zapewnić pasażerom komfortowe warunki podróży autokary wyposażone są w wygodne uchylne fotele dające klientowi maksymalny komfort, gdy  przejazdy autobusowe. trwają wiele godzin. Aby zająć czas pasażerom, w autokarach zamontowany jest także sprzęt  video dający możliwość relaksu podczas oglądania dobrego filmu. Obowiązkowo w każdym autokarze znajduje się pokładowa toaleta. Nabywając bilety autobusowe firmy Sokół mamy również pewność, że podczas podróży w każdej chwili możemy skorzystać z pokładowego barku w autokarze, gdzie serwowane są gorąca kawa, herbata i napoje. Wszystkie autokary są klimatyzowane.

 

Ważnym epizodem w historii Sokoła było włączenie się w szeregi Eurolines.  Przyłączenie się do tejże organizacji transportowej, zaowocowało tym, że Sokół stał się pełnoprawnym udziałowcem tejże firmy. To ważne wydarzenie dla Sokoła miało miejsce 01.05 2003 roku. Od tej chwili firma mogła poszerzyć swoja działalność o dodatkowe przewozy autokarowe. Przyłączenie się do organizacji Eurolines dało firmie Sokół nowe możliwości rozwoju, zwiększenie ilości markowych autokarów itp. Jednym z najważniejszych przywilejów wynikających z przyłączenia się do Eurolines było jednak to, że wszyscy klienci niezależnie od trasy podróży czy  miejsca posiadają te  same niezmienne przywileje. Bilety  autokarowe przewoźnika Sokół kupić  można w dwojaki sposób:

 
  • bezpośrednio w punktach sprzedaży,
  • drogą pośrednią, z wykorzystaniem Internetu. (szybka rezerwacja i zakup biletu na naszej stronie)

Warto zapoznać się z regulaminem firmy który określa szczegółowo ceny biletów dla różnych grup wiekowych, zasady naliczania zniżek i rabatów, informuje o warunkach przewozu, prawach i obowiązkach pasażerów, warunkach przewozu bagażu. W regulaminie można także dowiedzieć się, w jaki sposób można zwrócić lub zamienić na inny zakupiony bilet, oraz wiele innych wskazówek niezbędnych przed podróżą. Serdecznie zapraszamy do zakupu biletu na naszej stronie i zapoznanie się z aktualnym rozkładem jazdy autobusów Sokół.

Rozkład jazdy

 

ROZKŁAD JAZDY EUROLINES POLSKA


Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU SOKÓŁ

Sokół - kup bilet

Tagi: przewozy Sokół, transport międzynarodowy, wynajem autokarów, rezerwacja biletów autobusowych, Rozkład jazdy Sokół, autobusy do Mołdawii, przewozy międzynarodowe, Eurolines Polska, połączenia Sokół

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.