strona główna  |  przewoźnicy  |  połączenia autokarowe heinz reisen

<  powrót do wszyscy Przewoźnicy

przewozy autokarowe Heinz Reisen

Przewozy Autokarowe Heinz Reisen

   

Firma z tradycją Heinz – Reisen istnieje  od 1989 roku. W tym okresie stała się jedną z najlepszych firm na rynku międzynarodowych przewozów autobusowych. Wykonywane przejazdy autokarowe i połączenia międzynarodowe są świadczone przez linie autokarowe Heinz – Reisen  głównie na trasie Polska – Niemcy. Firma organizuje wakacyjne wycieczki do takich państw jak: Chorwacji do miejscowości Makarska i Drevnik, Austrii do miejscowości Wiedeń oraz do stolicy Czech Pragi zapewniając przy tym wygodne i bezpieczne przewozy autokarowe. Ponadto przewoźnik oferuje jednodniowe wycieczki do Berlina, Drezna, Wiednia, Pragi, Budapesztu, Bratysławy. Wyjazdy z Polski są organizowane w wtorki i piątki. Dodatkowym elementem oferty jest możliwość zakupienia ciekawych ofert specjalnych, są to między innymi śluby w Chorwacji a także rejsy jachtami po Adriatyku.

Heinz – Reisen  prowadzi również wynajmem autokarów na potrzeby osób prywatnych oraz firm dużych i małych. Działa także jako pośrednik i swoją usługę wzbogacił o sprzedaż biletów autokarowych i lotniczych prawie wszystkich przewoźników oraz o ofertę wczasów innych biur turystycznych. Firma dysponuje autokarami klasy lux – marki Bova oraz Man. Wysoki standard pojazdów zawiera m.in.  barek, klimatyzacje, toaletę pokładową, regulowane siedzenia co w kontekście długich przejazdów międzynarodowych zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Celem działalności przedsiębiorcy jest zagwarantowanie wysokiej klasy świadczonych usług i zadowolenie klienta.

Zachęcamy by zakupić bilety autokarowe na naszej stronie internetowej www.autobusy.pl, gdzie szybko i bezpiecznie można zrobić rezerwację biletu, dzięki której zaoszczędzisz wiele cennego czasu mogąc wykorzystać go na przygotowania do podróży.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY DO NIEMIEC AUTOBUSY DO POLSKI Z NIEMIEC

Autobus do Niemiec - Bonn, Bruhl, Duisburg, Wesel, Bielefeld, Magdeburg, Leipzig

Autobus do Polski - Bonn, Bruhl, Duisburg, Wesel, Bielefeld, Magdeburg, Leipzig

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU HEINZ REISEN

Heinz_Reisen - kup bilet

Tagi: biuro podróży Heinz Reisen, autokary do Niemiec, autobusy do Bonn, połączenia do Wesel, przewozy do Magdeburga, bilety autokarowe do Duisburga, autobusy międzynarodowe Polska Niemcy

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.