strona główna | przewoźnicy  |  połączenia autokarowe sandra

<  powrót do wszyscy Przewoźnicy

przewozy autokarowe Sandra

Przewozy Autokarowe Sandra

Biuro Podróży Sandra funkcjonuje na Śląsku. Siedziba firmy znajduje się w  Wodzisławiu Śląskim na ulicy 26 Marca 76 A. Rozpoczęcie działalności  biura datuje się na luty 1990 rok. Sandra jest znanym i cenionym przewoźnikiem świadczącym usługi w zakresie przewozów międzynarodowych. Przejazdy autobusowe odbywają się głównie na linii Zawada- Stuttgart. W związku z lokalizacją biura, przewozy autokarowe odbywają się głównie z  południowej Polski do następujących miast w Niemczech: Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg,Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart. Firma gwarantuje również swoim klientom połączenia autokarowe z Niemiec do Polski. Najczęściej wykonywane połączenia i kierunki przez  autobusy Sandra to:

  • przejazdy ze Stuttgartu do Polski (tanie przewozy Stuttgart Katowice)
  • połączenia z Mannheim do Polski (przewozy Mannheim Katowice)

Głównym przesłaniem firmy jest to, aby każdy klient był zadowolony z usług firmy i powtórnie zakupił bilety autokarowe tego przewoźnika. Aby zapewnić pasażerom pełny komfort podróży, Sandra stawia na wygodę w autokarze. W tym celu, stwarza warunki przyjemnej atmosfery podróży i dba o relaks pasażerów poprzez:

  • podróżowanie komfortowymi autokarami marki MAN
  • rzetelnie wyszkolonych kierowców,
  • wyposażenie każdego autokaru w klimatyzacje oraz ogrzewanie,
  • wyposażenie autobusów w barek, gdzie klient może napić się ciepłej kawy czy herbaty,
  • toaletę w każdym autokarze
  • zamontowanie sprzętu video pozwalającego na relaks pasażera podczas oglądania filmu
  • przejazd w wygodnych uchylnych fotelach lotniczych
  • zaopatrzenie autobusów w telefony służące  do dyspozycji pasażerów

Ciekawym elementem oferty jest wynajem autokarów na wyjazdy o charakterze turystycznym, organizowanie wycieczek, koloni szkolnych lub obozów. W trosce o ciągły rozwój firmy, przewoźnik prowadzi  także sprzedaż biletów innych przewoźników, na innych trasach. Dodatkową usługą świadczoną przez firmę jest sprzedaż ubezpieczeń. Bilety autobusowe na przewozy nabyć można bezpośrednio w siedzibie firmy w Wodzisławiu Śląskim, u agentów, bądź za pośrednictwem Internetu. Wygodną forma zakupu jest rezerwacja biletu na naszej stronie internetowej. Dla klientów kupujących bilet na przewozy autokarowe firma przygotowała ofertę biletów imiennych, które zachowują ważność 1 rok od momentu zakupu. Jeżeli zajdzie potrzeba zwrotu zakupionego biletu, przewoźnik bierze pod uwagę taką możliwość. Warunkiem jest jednak, aby pasażer, dokonał zwrotu biletu najpóźniej na 24 godziny przed planowanym wyjazdem autokaru. Wysokość naliczonego z tego tytuły  potrącenia wynosi od 10 do 50 % w zależności od momentu zwrotu biletu. W ramach jednego biletu  pasażer może przewozić jedną sztukę bagażu o wadze nie przekraczającej 30 kg, oraz bagaż podręczny o wadze do 5 kg. Bagaż podręczny należy umieścić pod fotelem autobusu. Walizka lub torba powinny być opisane przez pasażera imieniem i nazwiskiem, oraz miejscem wysiadania. Bagaż  który przekracza podane wyżej limity wagowe może być przewieziony, gdy pozwoli na to sytuacja w luku bagażowym. Za cięższy bagaż kierowca pobiera dodatkową należność ustaloną przez obsługę. Obsługa autokaru ma prawo odmówić zabrania bagażu niegabarytowego i ważącego powyżej 30 kg, oraz bagażu niebezpiecznego lub o niemiłym zapachu. Więcej informacji dotyczących przewozu bagażu oraz ogólnych warunków przewozu można uzyskać w regulaminie firmy.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY DO NIEMIEC AUTOBUSY DO POLSKI Z NIEMIEC

Autobus do Niemiec - Stuttgart, Karlsruhe, Heidelberg, Mannheim, Frankfurt

Autobus do Polski z Niemiec - Stuttgart, Karlsruhe, Heidelberg, Mannheim, Frankfurt

 

 Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU SANDRA

Sandra - kup bilet

Tagi: Biuro podróży Sandra, rozkład jazdy, linia regularna Sandra, biuro podróży Wodzisław Śląski, autobus do Mannheim, autokary Karlsruhe, przewozy Opole Stuttgart, atrakcyjne ceny biletów, wynajem autokarów na wyjazdy, autobusy do Polski z Niemiec

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.