strona główna | przewoźnicy | połączenia autokarowe ppks warszawa polonus

< powrót do wszyscy Przewoźnicy

Przewozy Autokarowe PPKS Warszawa Polonus

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” spółka akcyjna, znana przed 2011 rokiem jako PPKS Warszawa, to firma nowoczesna, dynamiczna, mająca 60 letnie doświadczenie w realizowaniu przewozów autobusowych na ogólnopolskim i europejskim rynku komunikacyjnym. PKS Polonus jest czołowym przewoźnikiem autobusowym organizującym przewozy autokarowe w Województwie mazowieckim. Firma jak przewoźnik międzynarodowy, w swojej szerokiej ofercie proponuje przejazdy międzymiastowe w komunikacji dalekobieżnej oraz połączenia krajowe w  komunikacji lokalnej. Oferta składa się z ponad 35 różnych realizowanych różnych połączeń w komunikacji Krajowe do Większych. Można zauważyć że firma specjalizuje się w przewozach łączących Warszawę  z miejscowościami wypoczynkowymi, rekreacyjnymi. Transport osób odbywa się nowoczesnymi i komfortowymi  pojazdami, które posiadają: klimatyzację, monitory, sprzęt audio video. Bilety autobusowe linii PKS Polonus można  kupić, korzystając z serwisu autobusy.pl. wystarczy wybrać trasę, przewoźnika a w ciągu kilkunastu minut bilet autokarowy zostanie wysłany na podany mail.

WARUNKI PRZEWOZU

PPKS Warszawa Polonus - kup bilet

Tagi:  Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej, POLONUS, przewozy międzynarodowe, połączenia autobusowe, bilety autokarowe, wynajem autobusów, Biuro podróży

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.