strona główna | przewoźnicy | połączenia autokarowe jordan

< powrót do wszyscy Przewoźnicy

Przewozy Autokarowe Jordan

       

Jordan, to nazwa jednego z największych przedsiębiorstw turystycznych w województwie małopolskim. Firma została stworzona w 1987 roku i funkcjonuje w Krakowie. Również w Krakowie, na ulicy Gęsiej, przewoźnik ulokował własną bazę transportową, gdzie do dyspozycji pasażerów znajduje się około 30 komfortowych autokarów. W tymże mieście, można udać się do jednego z czterech biur obsługi klienta, lub skorzystać z punktu informacji turystycznej firmy Jordan. Przedsiębiorstwo posiada także filie, w Tarnowie i Łodzi. Jordan zajmuje się głównie dziedzinami związanymi z turystyką. Działalność firmy nastawiona jest na organizację turystyki przyjazdowej , która polega na obsłudze grup z całego świata zwiedzających Kraków i Polskę np. organizacja różnego rodzaju imprez dla grup zorganizowanych. Firma Jordan wspiera  również turystów indywidualnych oraz grupy, korzystające z oferty własnej lub innych biur podroży. Ciekawą propozycja dla Klientów firmy, jest pomoc w znalezieniu i rezerwacji hoteli, oraz wynajem samochodów na całym świecie. Dla dzieci proponowana  jest oferta  turystyczna ,,Jordanek”.

Biuro Turystyczne Jordan organizuje także regularne przewozy międzynarodowe , a także licencjonowane przejazdy autokarowe w kraju. W 2002 roku  firma stała się akcjonariuszem w spółce Eurolines Polska, zrzeszającej międzynarodowych przewoźników autokarowych. Przewozy autokarowe oferowane przez   przedsiębiorstwo mogą być w formie dowozu pasażerów na kolonie, wczasy, zielone szkoły, wycieczki objazdowe, zjazdy, konferencje, bankiety, uroczystości, oraz  dowóz na lotnisko. Z powyższej formy działalności mogą skorzystać szkoły, przedszkola, urzędy, stowarzyszenia, uczelnie, firmy, a także biura turystyczne. Do dyspozycji podróżnych oddanych jest kilkadziesiąt  pojazdów: autobusów, mikrobusów, samochodów osobowych, które można wynajmować na wszelkiego typu przejazdy turystyczne zarówno w kraju, jak i za granicę. Przejazdy autokarowe wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami o czasie pracy i odpoczynku kierowców. Firma  dysponuje autokarami firmy Setra, Scania, Volvo, Man, Tezeller, oraz mikrobusami Mercedes Sprinter. Autobusy i mikrobusy posiadają zróżnicowaną ilość miejsc siedzących.

Instytucja  współdziała  z różnymi kontrahentami z całej Europy takimi jak:, Lazzi, Volanbus, Blaguss. Jordan jest  także członkiem takich organizacji jak: Krakowska Izba Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna, Małopolska Organizacja Turystyczna IATA. Wieloletnia działalność firmy i  jej liczne zasługi w dziedzinie organizacji turystyki sprawiły ,iż firma stała się laureatem  licznych wyróżnień i nagród. Są to: Super Odys 2004 za najlepszą ofertę turystyczną, Dyplom Lidera Rynku Turystycznego 2004, Nagroda Gospodarcza Wojewody Małopolskiego w kategorii "Przedsiębiorstwo w Branży Turystycznej" (Marzec 2004), Srebrny Laur Małopolski 2001 , Puchar Prezydenta Krakowa za ofertę turystyki przyjazdowej (2000 rok), Krakowski Dukat dla Właściciela firmy 2000, Ogólnopolski Konkurs ,,Firma Nowego Millenium" pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i Ministerstwa Gospodarki ( wyróżnienie w kategorii "Najlepsza firma usługowa"), ODYS' 1998 za całokształt działalności w turystyce ,,ODYS” 1997 za najlepsze turystyczne usługi transportowe, Srebrny Odys 1994.

Bilety autobusowe Jordan, oferowane są do niemal wszystkich krajów europejskich większości licencjonowanych przewoźników autokarowych. Można je zakupić w Biurach Obsługi Klienta, lub on-line, poprzez Internet( linie Jordan -Austria, Włochy, Litwa, Węgry, Czechy, Słowacja), lub on-line -bilety do całej Europy. Zachęcamy do zakupu wszystkich biletów za pośrednictwem nasze strony internetowej.

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU JORDAN

Jordan - kup bilet

Tagi: Biuro podróży Jordan, rozkład jazdy Jordan, przejazdy międzynarodowe, przewozy krajowe, regularne linie Jordan, turystyka, cennik biletów autokarowych, wycieczki zagraniczne

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.