strona główna | przewoźnicy | połączenia autokarowe Visitor

 <  powrót do wszyscy Przewoźnicy 

przewozy autokarowe Visitor

Przewozy Autokarowe Visitor

Visitor to ogólnie mówiąc firma świadcząca usługi transportowo-turystyczne,  działająca na polskim rynku od 1991 roku. Jej usługi to szeroki wachlarz ofert zaczynając od rezerwacji hoteli, samochodów, ubezpieczeń poprzez zakup biletów autobusowych i lotniczych, kończąc na organizowaniu międzynarodowych przewozów autokarowych. Jednakże główny kierunek rozwoju  firmy Visitor to międzynarodowe przewozy autokarowe organizowane na regularnych połączeniach autobusowych. W obecnej chwili usługa transportowa w zakresie przewozów międzynarodowych ogranicza się do połączeń autobusowych na Ukrainę, które prowadzą przez: Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Warszawę, Lublin po stronie polskiej i Lwów, Stryj, Drohobycz, oraz Truskawca na Ukrainie. Autobusy na wymienionej trasie kursują w środy i w soboty na Ukrainę oraz we czwartki i w niedziele do Polski. Aby skorzystać z przewozów autokarowych oferowanych prze firmę Visitor wystarczy kupić bilet autobusowy bezpośrednio w oddziale firmy, lub firmach pośredniczących, albo drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej. W tym drugim przypadku bilety autokarowe otrzymają państwo drogą e-mailową w formie biletu do wydruku. Przypomina się jednoczenie iż przed dokonaniem rezerwacji na przejazd autokarowy, powinni zapoznać się z warunkami przewozu, które określają:

  • prawa i obowiązki pasażerów
  • prawa i obowiązki przewoźnika
  • warunki rezerwacji biletu autokarowego
  • warunki i konsekwencje odstąpienia od rezerwacji
  • zniżkę ceny biletów i stałe rabaty
  • zasady przewożenia bagażu

Firma Visitor jako swoją dodatkową działalność traktuje wynajem komfortowych i klimatyzowanych autokarów, wyposażonych w barek, toaletę oraz sprzęt audio-video. Dodatkowo wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani kierowcy zapewniają spokojną podróż i bezpieczne dotarcie nawet do  daleko oddalonego celu podróży.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY NA UKRAINĘ
AUTOBUSY DO POLSKI Z UKRAINY

 Autobus na Ukrainę - Tarnopol Chmielnicki Winnica Żytomierz Kijów

 Autobus na Ukrainę - Lwów Stryj Drohobycz Truskawiec

 Autobus na Ukrainę - Stryj Drohobycz Truskawiec

 Autobus na Ukrainę - Tarnopol Chmielnicki Winnica Żytomierz Kijów

 Autobus z Ukrainy do Polski - Gdańsk Bydgoszcz Toruń Warszawa

 Autobus z Ukrainy do Polski - Gdańsk Warszawa

 Autobus z Ukrainy do Polski - Poznań Łódź

 Autobus z Ukrainy do Polski - Poznań Łódź Katowice Kraków Tarnów Lwów

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

Warunki przewozu Visitor

Visitor - kup bilet

Tagi: autobusy do Anglii, Autobusy na Ukrainę, przewozy międzynarodowe, autobusy do Polski, autobus do Anglii, autobus na Ukrainę, rozkład jazdy Visitor, autobusy do Londynu, autobus do Londynu, przewozy do Polski, autobus do Polski z Anglii, rozkład jazdy autobusów, połączenia na Ukrainę, przewozy na Ukrainę, autobus z Ukrainy, połączenia z Ukrainy

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.