strona główna | przewoźnicy  |  połączenia autokarowe superpol

<  powrót do wszyscy Przewoźnicy

przewozy autokarowe Superpol

Przewozy Autokarowe Superpol

Superpol to aktywnie rozwijająca się działalność  turystyczno – transportowa, która działa już od 1989 roku.  Firma przewozowa zapewnia wysoką jakość świadczonych usług jakimi są regularne przewozy międzynarodowe na trasie Polska-Włochy. Przedsiębiorstwo posiada światowej marki autokary takie jak Vanhoo, Man, Neoplan, Bova. Dbając o komfort i wygodę pasażerów  wszystkie autobusy są wyposażone w wygodne rozkładane fotele, klimatyzację, system audio –video, minibar, telefon dostępny dla pasażerów oraz system łagodnego hamowania. Poprzez wytężoną pracę i systematyczny rozwój, przewoźnik otrzymał certyfikat Polskiego Towarzystwa Przewoźników Autokarowych.  Firma gwarantuje wysoki poziom proponowanych usług zapewniając  wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy realizują przejazdy autokarowe na doskonale im znanym trasach krajowych i zagranicznych. Przewoźnik  realizując połączenia autobusowe nie zapomniał o swoich stałych klientach wprowadzając:

 
  • Karta Stałego Klienta, która uprawnia do 10% zniżki po oddaniu 4 dwustronnych lub 7 jednostronnych oryginalnych odcinków „D” z biletów autobusowych.
  • Złota karta stałego klienta – uprawnia do 15% zniżki przysługuje po zwróceniu karty 10% oraz 6 dwustronnych lub 11 jednostronnych oryginalnych odcinków "D" z biletów.

Karty stałego klienta można nabyć poprzez wysłanie odcinków z biletów autokarowych wraz z adresem zwrotnym na adres siedziby firmy lub oddać obsłudze autokaru. Zapraszamy  do zakupu biletów autokarowych online na naszej stronie internetowej bez konieczności wychodzenia z domu. Bilety autobusowe najlepszych przewoźników międzynarodowych oferowane są w atrakcyjnych cenach obejmujących wszystkie zniżki. Przekonaj  się sam, kup bilet na naszej stronie a na pewno tutaj wrócisz.

Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY SINDBAD

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU SUPERPOL

Superpol - kup bilet

Tagi: Biuro podróży Superpol, Biuro podróży Katowice, autokary do Włoch, Autobusy do Napoli, wycieczki do Rzymu, Bilety autokarowe do Włoch, Ceny biletów autokarowych, wynajem autokarów, wyjazdy do Włoch, wyjazd z Włoch do Polski

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.