strona główna | przewoźnicy | połączenia autokarowe sindbad

<  powrót do wszyscy Przewoźnicy

przewozy autokarowe Sindbad

Przewozy Autokarowe Sindbad

Sindbad jest jednym z najbardziej znanych i cenionych liderów wśród  polskich przewoźników autokarowych. Obsługuje przewozy międzynarodowe oraz połączenia autokarowe w większości krajów europejskich, a także działającym na wielu trasach międzymiastowych. Biuro podróży Sindbad zostało założone  w pierwszej połowie lat 80-tych ubiegłego wieku. W ciągu trzydziestu lat swojej prężnej działalności zdołało rozwinąć się na tyle, by zyskać status lidera polskiego rynku transportowego.

Działalność firmy rozszerzyła się na tyle iż, Sindbad może  poszczycić się największą liczbą obsługiwanych tras międzynarodowych wśród wszystkich rodzimych przewoźników. Dzięki temu zyskało miano jednej z najlepszych lini autokarowych w Europie. Przejazdy międzynarodowe to jednak jedna z wielu zalet wśród wachlarza usług jakimi dysponuje Sindbad. Klienci firmy mogą skorzystać z możliwości rezerwacji miejsc hotelowych oraz zlecić firmie organizacje imprezy firmowej, bankietu itp. Działalność Sindbada nastawiona jest nie tylko na obsługę dorosłych  klientów, lecz jej działalność skierowana jest również dla dzieci. W związku z tym, Sindbad, zajmuje się również organizacją wyjazdów na imprezy sportowe czy wycieczki szkolne dla najmłodszych. Zakres działania obejmuje również rezerwacje i sprzedaż biletów lotniczych

Aby móc rozwijać się coraz prężniej i iść z duchem czasu w 2004 Sindbad  poszedł o krok do przodu przekształcając się w platformę przewozową, umożliwiającą przewoźnikom autokarowym współpracę pod jedną marką. Do inicjatywy przystąpiły więc inne firmy przewozowe: Nord, Albatros, Trans Expres, Janosik, Riwier, Star Turist, Almabus, Trans-Expres, Turning. Dzięki takiej polityce, rozbudowała się oferta usług, wzrósł komfort podroży, wprowadzono atrakcyjne ceny i nienaganną obsługę klienta. Nowatorska forma działalności, przynosząca korzyści wszystkim członkom zgrupowania sprawiła, iż Sindbad stał się laureatem licznych nagród. W 2006 roku PBP SINDBAD zostało uhonorowane przez niemieckie stowarzyszenie ADAC  odznaczeniem dla „Najlepszych Międzynarodowych Linii Autokarowych w Europie” przede wszystkim za spełnianie norm bezpieczeństwa i komfortu podróży

W aktualnej sieci połączeń znajdują się takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy , Słowacja, Węgry, Grecja, Bułgaria i Polska. Łącznie  Sindbad realizuje połączenia do 403 miast w 17 krajach Europy Firma dysponuje zapleczem złożonym z niemalże stu nowoczesnych i wygodnych autokarów marki Setra  i ponad 30 autokarów wynajętych lub dzierżawionych od innych firm, Do dyspozycji klientów jest 350 pracowników. Tak więc, główną działalnością są międzynarodowe połączenia autokarowe, które firma realizuje już od ponad 20 lat, obsługując rocznie niespełna miliona pasażerów. W trosce o nowych i stałych klientów oraz o ciągły rozwój,  Sindbad wprowadza szereg przywilejów. Są to min:- 15% zniżki na przejazdy autokarowe platformy Sindbad - pierwszeństwo przy rezerwacji miejsc na przewozy autokarowe,, możliwość wyboru miejsca, opcja zabrania dodatkowego bagażu do 10 kg bez dopłaty, darmowy  napoj podczas podróży (kawa lub herbata), 5% zniżki na organizowane wycieczki fakultatywne na imprezach  turystycznych  PBP  Sindbad,5% zniżki na ubezpieczenia od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków wykupionych w n/w biurach.

Jeżeli oferta Sindbada spełnia Twoje oczekiwania i jeżeli chcesz kupić  bilety autobusowe tego przewoźnika, możesz w łatwy i szybki sposób skorzystać z wyszukiwarki połączeń autokarowych umieszczonej na naszej strony internetowej. Serdecznie polecamy.

8 grudnia 2012  to niezwykle ważna data  w historii Sindbada. Tego właśnie dnia, Platforma Przewozowa Sindbad, po raz pierwszy od początku swej działalności, w jednym roku kalendarzowym przewiozła milionowego pasażera. W trakcie 30-letniej działalności firmy, nigdy wcześniej nie udało się jej  pobić tak wspaniałego rekordu. W ramach podziękowań  i wdzięczności dla Pasażerów wybierających podróże z przewoźnikiem Sindbad, firma  przygotowała miłą niespodziankę. 28 Klientów z południowej Polski,  korzystających tego dnia z usług Platformy Sindbad, dostało szanse na podróż komfortowym autokarem  o numerze bocznym S 100.Ogromną zaleta tego autokaru jest zapewne fakt, iż jest to jedyny w Polsce taki pojazd. Konferencyjny układ foteli, kuchnia z pełnym wyposażeniem, dwustrefowa klimatyzacja, a przede wszystkim najlepsze systemy bezpieczeństwa to nie jedyne atrybuty tego luksusowego autokaru. Wylosowani pasażerowie zostali powitani na pokładzie autokaru przez właściciela firmy Sindbad. W odświętnej oprawie wyłoniono także milionowego  pasażera. Okazał się nim pasażer podróżujący z Nowego Sącza do Kolonii- pan Krzysztof Orzechowski. Zwycięzca otrzymał bon na darmowy przejazd w dwie strony do Niemiec i upominki firmowe.

Wylosowano także Klientów nr  999 999 oraz 1 000 001, którzy otrzymali możliwość przejazdu w jedną stronę do Niemiec oraz zestaw upominków firmowych. Wszyscy pasażerowie którzy wyjeżdżali tego dnia z Opola mogli uczcić sukces firmy przy lampce szampana.

Rozkład Jazdy

Sindbad, Rozkład jazdy: Niemcy, Dania, Holandia, Francja, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Czechy

Sindbad, Rozkład jazdy: Luksemburg, Austria, Hiszpania, Belgia, Szwajcaria, Węgry, Bułgaria, Włochy, Anglia

Sindbad, Rozkład jazdy Gliwice

WARUNKI PRZEWOZU SINDBAD

Sindbad - kup bilet

Tagi: bilety do Bonn, biuro podróży Sindbad, przewozy autokarowe Sindbad, bilety autokarowe, wynajem autokarów, bilety autobusowe do Luksemburga, wynajem autokarów, autobusy do Hiszpanii, na Węgry, do Bułgarii, Stuttgart, Barcelona, autobus do Norwegii, do Szwecji, do Oslo

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.