strona główna  |  przewoźnicy  |  połączenia autokarowe miś

<  powrót do wszyscy Przewoźnicy

przewozy autokarowe Miś

Przewozy autokarowe Miś

W 1996 roku swoja działalność w zakresie przewozów autobusowych i autokarowych rozpoczął ,,MIŚ”. Główną gałęzią działalności firmy jest organizacja przewozów z Polski do Włoch. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje także przewozy autokarowe między polskimi miastami. Aktualnie, oprócz działalności transportowej, firma nastawiona jest także na wynajem autokarów i busów na terenie kraju i całej Europy, oraz sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej Bilety autokarowe można nabyć w siedzibie firmy w Krośnie na  ul. Piłsudskiego 78. Przewoźnik uruchamia aktualnie regularne połączenia autokarowe na następujących liniach:

  • Polska- Włochy- Polska,
  • Gorlice - Jasło - Krosno- Rzeszów- Kolbuszowa – Nowa Dęba.

Wyjazdy do Włoch odbywają się 2 razy w tygodniu z Polski we wtorek i piątek, z Włoch natomiast w czwartki i niedziele. Linie lokalne obsługiwanie przez przewoźnika ‘’Miś” to:

  • Jasionka - Dukla – Krosno,
  • Męcinka - Jedlicze- Krosno,
  • Faliszówka - Kopytowa – Krosno,
  • Chlebna - Jedlicze - Dobieszyn – Krosno,

Firma przewozowa "Miś" w swojej szesnastoletniej działalności zdobyła  certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób i rzeczy, oraz licencję na krajowy i międzynarodowy przewóz osób. Kierowcy na bieżąco uczestniczą w różnych szkoleniach, oraz regularnie poddają się badaniom lekarskim. Ściśle przestrzegane jest to, aby kierowcy mieli wystarczająco dużo czasu na odpoczynek przed następna trasą.  Dzięki takiej polityce, podróżni maja pewność, że trasa przebiegnie spokojnie i bezpiecznie. Przejazdy autokarowe odbywają się nowoczesnymi, wygodnymi autokarami oraz busami. Wszystkie autokary posiadają standardowe wyposażenie tzn. klimatyzacja ,sprzęt wideo, TV, nagłośnienie, WC, barek. W busach i autokarach może podróżować równocześnie od 8-57 pasażerów. W trosce o bezpieczeństwo podróżnych, przedsiębiorstwo ,,Miś” posiada własny serwis, w którym na bieżąco monitorowany jest stan techniczny pojazdów.

Przyłączenie się firmy do grupy, która zrzesza również innych przewoźników (Autokar Polska), w 2006 roku sprawiła, że  oferta przejazdów firmy "Miś" pojawiła się w kilkuset innych biurach na terenie kraju. Bilety autokarowe można nabyć także u przedstawicieli we Włoszech. Są to: Biuro Alimarcar  oraz Polonia Service, posiadające swoje oddziały m.in. w Rzymie, Neapolu, Florencji, Bolonii czy Mestre. Innowacyjną, szybką, ale przede wszystkim bezproblemową formą zakupu biletu jest rezerwacja i kupno za pośrednictwem strony www.autobusy.pl. Serdecznie zapraszamy do zakupów on-line. Kierując się szacunkiem do klienta, przewoźnik zobowiązany jest do zapewnienia zastępczego autokaru, w przypadku awarii autobusu i niemożności kontynuowania jazdy. Stałym klientom firma ,,Mis” oferuje indywidualne zniżki oraz sezonowe promocje. Dla dzieci i młodzieży przedsiębiorstwo deklaruje rabaty w wysokości od 10% do 45 % wartości biletu. Szczegółowe informacje na temat warunków przewozu można uzyskać zapoznając się z regulaminem firmy.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY DO WŁOCH AUTOBUSY DO POLSKI Z WŁOCH

Autobus do Włoch - Avezzano, Agropoli, Empoli, Parma, Palma Campania, Rzym

Autobus do Polski z Włoch - z Teramo,  z Benevento, z Livorno, z Capri, z Napoli

 

 

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU MIŚ

Miś - kup bilet

Tagi: Przewozy Miś, autobusy do Caprii, przejazdy autokarowe, autokar Włochy, tanie bilety do Włoch, rezerwacja on-line, wyjazdy do Agropoli, transport Parma, Autobusy z Włoch do Polski, bilety autokarowe Włochy

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.