strona główna | przewoźnicypołączenia autokarowe glob tourist

< powrót do wszyscy Przewoźnicy

Przewozy Autokarowe Glob Tourist

Glob Tourist powstało w Kołobrzegu. Stanowi duże przedsiębiorstwo świadczące usługi w dwojaki sposób. Największą ,a zarazem główną forma działalności firmy jest organizacja aktywnego wypoczynku w wodzie. Założenie takie, realizowane jest poprzez organizację rejsów żeglarskich. W tej dziedzinie Glob Tourist zdobyła duże doświadczenie, gdyż z rynkiem żeglarskich związana jest od 17 lat. Aby w pełni profesjonalnie oraz pełnoprawnie prowadzić tę działalność, firma zdobyła niezbędne dokumenty wymagane dla organizatorów turystyki. Są to: Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów wystawioną przez T.U. SIGNAL IDUNA o numerze M 21819.

 
 

Drugą gałęzią  działalności firmy są  przewozy autokarowe. Międzynarodowe przejazdy autobusowe obywają się tylko i wyłącznie do Chorwacji i z powrotem do Polski. Odjazdy autokarów odbywają się z następujących miast: Warszawa, Wrocław, Łódź, Polichno, Opole, Częstochowa, Kraków, Katowice, Żory, Cieszyn, Karlovac, Zadar, Sukosan, Biograd na Moru, Vodice, Sibenik, Seget, Trogir, Kastel Gomilica, Split. Przewozy międzynarodowe do Chorwacji funkcjonują od maja do października. Autokary spełniają wszystkie normy w zakresie bezpieczeństwa. Glob Tourist dysponuje polisą organizatora turystyki oraz posiada stosowne zabezpieczenia finansowe i ubezpieczenia. Standardowe wyposażenie każdego autokaru to: wygodne fotele, klimatyzacja, cafe-bar oraz DVD. Aby podwyższyć i rozszerzyć  standard usług firma współpracuje z największym polskim przewoźnikiem firmą Raf-Trans. W  przypadku niewielkiej ilości pasażerów na trasach krajowych, przewoźnik ma prawo realizacji połączenia, wykorzystując do tego samochód osobowy lub bus.

Bilety autokarowe na przejazd do Chorwacji można kupić na naszej stronie lub udać się do biura Glob Tourist. Firma specjalizuje się głównie w organizacji rejsów. Usługi zorganizowanego wypoczynku na jachcie oferowane są przez firmy żeglarskie. Uczestnictwo w rejsie jest optymalnym  rozwiązaniem dla ludzi ,którzy nie maja doświadczenia w samodzielnym żeglowaniu, bądź nie maja możliwości skompletowanie całej załogi .Do dyspozycji klientów znajdują się jachty zarówno jednokadłubowe, katamarany oraz jachty motorowe. Osoby wyznaczone do obsługi jachtów posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym rejs  przebiega bezpiecznie i spokojnie. Rejsy oferowane przez  firmę to: Rejsy po Chorwacji, Grecji, Morzu Śródziemnym i Atlantyku, Hiszpania, Turcja, Norwegia, Wyspy Kanaryjskie, Karaiby, Seszele, rejsy po morzu Bałtyckim i Północnym.

 

Dla doświadczonych żeglarzy,  firma oferuje wynajem jachtu na określony czas, czyli czarter. Wypożyczanie jachtów żaglowych i motorowych obejmuje region  polski ale przede wszystkim regiony zagraniczne. Czartery mogą odbywać się w następujące miejsca: Chorwacja, Grecja, Seszele, Tajlandia, czartery na Wyspy Zielonego Przylądka, Polinezji Francuskiej, Malezji, Kuby, oraz w wiele ciekawych miejsc na świecie. W przypadku zbyt małych umiejętności żeglarskich istnie możliwość wynajęcia skipera. Pomoże on w prowadzeni jachtu i obsłudze urządzeń znajdujących się na jachcie. Warto również skorzystać z oferowanych przez firmę szkoleń na skipera. Szkolenie takie odbywa się w Chorwacji .W ciągi 7 dni  klienci mogą zdobyć odpowiednie kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia jachtu. Glob Tourist oferuje także kompleksowe ubezpieczenia jachtów, oraz ubezpieczenia dla żeglarzy.Początek formularza

Rozkład jazdy

AUTOBUSY DO CHORWACJI AUTOBUSY DO POLSKI Z CHORWACJI

Autobus do Chorwacji - Split, Kastel, Trogir, Seget, Sibenik, Vodice, Zadar

Autobus do Polski - Split, Kastel, Trogir, Seget, Sibenik, Vodice, Zadar

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU

Glob_Tourist - kup bilet

Tagi: biuro podróży Global Tourist, autokary do Chorwacji, autobusy do Splitu, przewozy do Sibenika, wycieczki do Trogiru, wakacje w Chorwacji, bilety do Chorwacji, powrót z Chorwacji do Polski

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.