strona główna | przewoźnicy  |  połączenia autokarowe bermuda

<  powrót do wszyscy Przewoźnicyprzewozy autokarowe Bermuda

Przewozy Autokarowe Bermuda

Firma Bermuda powstała w Krakowie już w 1989 roku. Jej główną działalność opiera się na organizowaniu przejazdów międzynarodowych na trasach swoich regularnych linii autobusowych. Transport osób odbywa się  głównie do:  Szwajcarii, Austrii, Brytanii i Włoch. Przewozy międzynarodowe do Austrii rozpoczynają się w Tarnowie i prowadza przez: Brzesko, Bochnię, Kraków, Myślenice, Nowym Targ, Chyżne, Zilinię, Piesany i Bratysławę a kończą się we Wiedniu. Kolejna linie prowadzi poprzez Czechy, Niemcy, Austrię i Chorwację do Szwajcarii. Trasa rozpoczyna się w Hrubieszowie i prowadzi m.in. przez Zamoś, Jarosław, Rzeszów, Dębicę, Tarnów, Kielce, Katowice, Opole, Wrocław a kończy się w Genewie. Zaś trasa autobusowa do Włoch również ma swój start w Hrubieszowie, prowadzi prze takie miasta jak: Udine, Wenecja, Padwa, Ferrara, Bolonia, Florencja, Rzym, i kończy swój bieg w Neapolu. Ostatnia zaś regularna linia autokarowa realizowana we wtorki, czwartki, piątki i soboty  swój początek ma w środkowej Polsce a mianowicie w Skarżysko – Kamiennej. Prowadzi poprzez Kielce, Zamość, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Świecko, Dover  i kończy się w Londynie. W kierunku powrotnym autobusy kursują w czwartki i w niedziele. Bilety autobusowe na przejazdy międzynarodowe można zakupić drogą internetową – online na stronie autobusy.pl, albo w dowolnym biurze sprzedaży, współpracujących z firmą, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Dodatkowym elementem oferty jest wynajem autokarów na wyjazdy o charakterze turystycznym: Wyjazdy okolicznościowe, przejazdy z hotelu na lotnisku w Balicach, dowozy do dworca PKP, połdniowe bądź całodniowe zwiedzanie Krakowa, a także wyjazdy do: Wadowic, Oświęcimia, czy Zakopanego. W tym celu wynajmowane są komfortowe, nowoczesne i klimatyzowane pojazdy które posiadają: wygodne i rozkładane siedzenia, barek, sprzęt audio – video, a także indywidualne dla każdego siedzenia oświetlenie i nagłośnienie. Wszystkie dodatkowe usługi związane z  wynajmem autokarów rozliczane są według stawki godzinowej. Firma posiada licencję przewoźnika, a każdy jej autokar spełnia wszystkie wymagane warunki i posiada licencje na wyjazdy zagraniczne.

 

Rozkład jazdy

AUTOBUSY DO WŁOCH AUTOBUSY DO POLSKI Z WŁOCH

Autobus do Włoch - Udine, Wenecja, Padwa, Ferrara, Bolonia, Florencja, Rzym, Neapol

Autobus do Polski - Udine, Wenecja, Padwa, Ferrara, Bolonia, Florencja, Rzym, Neapol

 

AUTOBUSY DO SZWAJCARII AUTOBUSY DO POLSKI Z SZWAJCARII

Autobus do Szwajcarii - St. Gallen, Zurich, Bern, Lozanna, Genewa

Autobus do Polski - St. Gallen, Zurich, Bern, Lozanna, Genewa

 

AUTOBUSY DO AUSTRII AUTOBUSY DO POLSKI Z AUSTRII

Autobus do Austrii - Wiedeń

Autobus do Polski - Wiedeń

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU BERMUDA

Bermuda - kup bilet

 

Tagi: Biuro podróży Bermuda, Bilety autokarowe online, autobus do Wiednia, Londynu, Bratysławy, Genewy, Lozanny, autokary do Wenecji, Rzymu, Napoli, sprzedaż biletów, wynajem autobusów, przejazdy międzynarodowe, Wielka Brytania

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.