strona główna | dowozy na lotnisko | przewoźnicy - lotnisko | połączenia autokarowe niwo trans

Przewozy autokarowe Niwo Trans

Wśród wielu opisywanych na naszej stronie firm, których funkcjonowanie ma na celu przewóz osób  i szeroko rozumiane usługi turystyczne wymienić należy także Niwo Trans. Coraz większe zainteresowanie pasażerów nowoczesnymi środkami transportu sprawia, że firma ta nastawiona jest głównie na działalność w kierunku dowozu pasażerów na lotnisko. Transfery na lotnisko stały się więc podstawową formą rozwoju przedsiębiorstwa. Niwo Trans to firma, która funkcjonuje na Pomorzu Północnym od kilkunastu lat. Przedsiębiorstwo może  poszczycić się tym, iż jest jednym z najbardziej doświadczonych przewoźników dowożących pasażerów na lotniska. Samochody Niwo Trans przebywają na lotnisku w Gdańsku  średnio co 2 godziny w ciągu dnia i średnio co 3,5 godziny w nocy .Wyjazdy na lotnisko lub z lotniska odbywają się przynajmniej cztery razy w ciągu dnia.

Przez kilka minionych lat przedsiębiorstwo najczęściej dowozi pasażerów na lotnisku w Gdańsku. Klienci firmy  zabierani są przez kierowcę Niwo Trans  z miejsca zamieszkania. Pasażerowie pochodzą najczęściej z takich miast jak: Kołobrzeg, Koszalin czy Słupsk. Kierowcy firmy to doskonale wyszkoleni ludzie, którzy wykazują dobrą znajomość topografii miasta. Taka umiejętność sprawia, że sprawnie i szybko docierają do umówionego miejsca odbioru a pasażerowie maja czas aby spokojnie, bez pospiechu znieść bagaże. Kultura osobista kierowców nakazuje im również pomoc z zapakowaniu bagażu do samochodu. Klienci Niwo Trans mają prawo do bezpłatnego przewozu 1 sztuki bagażu do 25 kg oraz bagażu podręcznego do 5 kg. Istnieje możliwość zabrania dodatkowego bagażu. Opłata wynosi wtedy 10 zł. Otwartość na potrzeby klienta sprawia, że istnieje możliwość zorganizowania przejazdów indywidualnych. Przejazdy na zlecenie mogą mieć miejsce na lotniska w Goleniowie, Poznaniu, Warszawie, Bydgoszczy lub inne dowolne miejsce w Europie. Tego typu dowozy na lotniska świadczą o  indywidualnym podejściu do każdego klienta Niwo Trans. Przedsiębiorstwo daje gwarancje komfortowych przejazdów, które zawsze odbywają się  sprawnie i wygodnie . Jeśli jednak godzina wyjazdu lub przyjazdu autobusu nie jest dla  klienta dogodna, firma proponuje rozwiązanie będące idealną alternatywą – przejazdy indywidualne. Dla Klientów biznesowych Niwo Trans przygotowała  przejazdy ekskluzywnymi pojazdami marki Audi A8 / Mercedes oraz BMW.

Oprócz dowozów na lotniska, firma  od kilkunastu lat świadczy usługi przewozowe do niemieckich miast pod wskazany adres. Przewoźnik posiada w ofercie bonifikatę dla stałych klientów. W przypadku okazania sześciu  biletów wystawionych na to samo imię i nazwisko na trasie do Gdańska na lotnisko lub w kierunku odwrotnym, klient ma prawo zakupić 7-my bilet ze zniżką 50% od ceny biletu normalnego. Takie postępowanie sprawia, że firma zyskuje coraz więcej zadowolonych klientów.Bilety na przejazdy autokarowe lub samochodowe można nabywać w różny sposób. Tradycyjnie, u agentów lub w wybranych biurach podróży, na stronie internetowej przewoźnika, lub też za pośrednictwem naszej strony. Zachęcamy do zapoznania się również z ofertami innych firm świadczących usługi w zakresie przewozów na lotniska. Informacje na temat innych przewoźników z pewnością pomogą Państwu w wyborze tego najodpowiedniejszego .Po dokonaniu wyboru firmy przewozowej, zachęcamy do szybkiego zakupu lub rezerwacji biletów. Do tego celu służy nasza wyszukiwarka połączeń autokarowych. Dzięki niej w szybki, łatwy i bezstresowy sposób dokonają Państwo rezerwacji lub zakupu on-line.

Rozkład jazdy

TRANSFERY NA LOTNISKO
TRANSFERY NA LOTNISKO
   

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU NIWO TRANS

Niwo Trans - kup bilet

autobusy Niwo Trans, autokary Niwo Trans, bilety autobusowe, przejazdy na lotnisko, transfery na Okęcia, Pyrzowice , połączenia na lotnisko, wynajem busów, bilety autokarowe Niwo Trans, rozkład jazdy Niwo Trans

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.