strona główna | transfer na lotnisko | przewoźnicy-lotniska | transfery vip-europa

Przewozy autokarowe VIP Europa

Przedsiębiorstwo  VIP–Europa, mające swoją siedzibę w Bolesławcu na ulicy Zgorzeleckiej 12, zajmuje się głównie licencjonowanymi przewozami osób po kraju i całej Europie. Główną dziedzina działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie transportu osób na lotnisko w Berlinie. W  najbliższym czasie przedsiębiorstwo planuje rozwinąć zakres działalności o transfery na lotnisko w Brandenburgu. Przewozy na lotniska w Berlinie są najważniejszą działalnością VIP-EUROPA, ale dodatkowo realizuje ona dowozy osób na lotniska w  Dreznie, Lipsku, Pradze oraz  Wrocławiu. Dużym wyróżnianiem jest fakt, iż firma jest oficjalnie rekomendowana przez berlińskie lotniska. Powyższy atut jest dowodem na to ,że firma VIP-Europa jest profesjonalną, godną zaufania jednostką zajmującą się przewozem osób. Transfery na lotniska odbywają się wygodnymi, komfortowymi busami oraz samochodami osobowymi. Wszystkie pojazdy  wyposażone są w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie. W każdym samochodzie znajdują się przestronne bagażniki, co daje podróżującym dodatkowy komfort. Ponadto, w wyposażeniu znajduje się nawigacja satelitarna oraz terminal kart płatniczych. Stwarza to warunki do różnych form zapłaty za świadczone usługi. Firma kładzie duży nacisk na czystość w pojazdach. Kierowcy to wykwalifikowana kadra, która w bezpieczny sposób zawsze dowozi pasażerów do celu.

Aby jak najlepiej wywiązywać się ze swoich obowiązków firma odbiera pasażerów z wyznaczonych miejsc, a w Berlinie transportuje klienta pod wskazany adres w miarę możliwości czasowych. Dowozy na lotnisko mogą odbywać się także spod domu pasażera. VIP-EUROPA zapewnia na czas przewozu ubezpieczenie zarówno  dla samochodów, jak i pasażerów. Każdy klient firmy traktowany są indywidualnie, gdyż przedsiębiorstwo kładzie nacisk na fachową, sprawną obsługę. Zadowolenie pasażerów jest dla pracowników najważniejsze. Przewozy na lotnisko do Berlina mają miejsce 3 razy dziennie. Taka częstotliwość sprawia, że zminimalizowany zostaje czas oczekiwania na lotniskach. Przewóz osób na trasie Wrocław-Berlin ; Berlin-Wrocław VIP-EUROPA wykonuje  nowoczesnymi busami. Wszystkie pojazdy serwisowane są w Niemczech. Daje to gwarancję ich funkcjonalności, niezawodności i bezpieczeństwa w trakcie transferów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma rozszerzyła swoją działalność o  dodatkową  usługę. Dla pasażerów którzy mają szczególne wymagania i cenią sobie niezależność powstała usługa VIP Transfer. Polega ona na tym, że kierowcy dostosowują się do wymagań pasażerów. W celu realizacji wymagań klientów firma oferuje transport na lotnisko luksusowymi samochodami osobowymi takimi jak: Skoda Super II Sedan, Super kombi oraz VW Passat B6. Zaletą takiego przewozu jest również to, że kierowca czeka na pasażera nawet gdy samolot ma opóźnienie. Takie działanie pozwala na zminimalizowanie stresu osób podróżujących oraz wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Przykładowa cena usługi na trasie Wrocław – Berlin lub Berlin – Wrocław to około 880 zł . Podróż odbywa się nowymi autami osobowymi szybko, komfortowo i bezpiecznie. Inne trasy i koszty ustalane są indywidualnie. Spełniając marzenia oraz oczekiwania pasażerów firma dowozi ludzi na wesela, konferencje, bankiety itp. Tanie dowozy realizowane są zawsze z pełnym zaangażowaniem, a firma dokłada wszelkich starań aby każdy pasażer był zadowolony z jej usług. Aby uzyskać dodatkowe informacje o firmach zajmujących się transferami na lotniska Zapraszamy na www.autobusy.pl

Rozkład jazdy

AUTOBUSY KRAJOWE
AUTOBUSY KRAJOWE

Transfer Berlin - Wrocław

Transfer Wrocław - Berlin

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU VIP EUROPA


VIP Europa - kup bilet

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.