strona główna | przewozy krajowe | przewoźnicy krajowi | połączenia autokarowe agat

< powrót do wszyscy Przewoźnicy krajowi

Przewozy autokarowe Agat

Na naszej stronie mogą Państwo zakupić bilety autokarowe w cenach oferowanych przez przewoźnika. Korzystając z usług serwisu www.autobusy.pl zakupisz tanie bilety autokarowe na międzynarodowe połączenia i przewozy autobusowe.

Firma Agat rok powstania 1992

Początki działalności firmy Agat na rynku przewozów międzynarodowych sięgają roku 1992. Wtedy to pierwsze autokary wyjechały z Polski do Włoch przewożąc nielicznych wtedy jeszcze pierwszych pasażerów. Realizujemy udanie wyjazdy z Polski nie tylko do Włoch, ale także do Grecji, Anglii, Walii, Szkocji, Szwajcarii, Niemiec, Francji, Danii, Austrii, Belgii, Holandii i na Ukrainę. Na rynku przewozów jesteśmy znani z profesjonalnej obsługi, wysokiego standardu naszych autokarów .

Firm Agat ma na celu:

  • Osiągnięcie zadowolenia naszych klientów poprzez świadczenie usług przewozowych spełniających ich oczekiwania.
  • Tworzenia nowych linii autokarowych uwzględniających trendy rozwojowe i jakościowe w branży transportowej w celu zaspokajania potrzeb klientów.
  • Inwestowanie w tabor autokarowy tak, aby spełniał on najwyższe europejskie standardy i wymagania pasażerów.
  • zaspokajanie potrzeb oraz spełnianie, oczekiwań Klientów w zakresie Międzynarodowych Przewozów Autokarowych.

Naszą dewizą jest zasada ciągłego doskonalenia wszystkich czynników kształtujących transport pasażerski, mających decydujący wpływ na ostateczną jakość oferowanych przez nas usług.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY KRAJOWE
AUTOBUSY KRAJOWE

Autobus  Lublin - Wrocław

Autobus Wrocław - Lublin

Międzynarodowe przewozy AGAT

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU AGAT


Agat - kup bilet

Tagi:  Tanie bilety krajowe, autobusy do Lublina, autokary do Wrocławia, Biuro podróży Agat, autokary, bilety autokarowe, przejazdy krajowe, połączenia autobusowe Polska, wynajem autokarów, rezerwacja biletów, bilety online, krajowy rozkład jazdy Agat

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.