strona główna | przewozy krajowe | przewoźnicy krajowi | połączenia autokarowe globexbus

< powrót do wszyscy Przewoźnicy krajowi


Przewozy autokarowe Globexbus

Na naszej stronie mogą Państwo zakupić bilety autokarowe w cenach oferowanych przez przewoźnika. Korzystając z usług serwisu www.autobusy.pl zakupisz tanie bilety autokarowe na międzynarodowe połączenia i przewozy autobusowe.

Globex-Bus rok powstania 1993

Firma nasza jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją.  Przez cały okres istnienia staramy się aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Nasze atuty to: kilkunastoletnie doświadczenie w branży przewozów osobowych, solidność i dbałość o klienta oraz elastyczność co do cen wykonywanych usług. Zatrudnieni w naszej firmie kierowcy charakteryzują się wysokimi kwalifikacjami i niezbędnym doświadczeniem. Nasze autokary są sprawne technicznie, zadbane i czyste, ponieważ bezpieczeństwo i komfort pasażerów są dla nas najważniejsze.

 

 

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU GLOBEXBUS

Globex-Bus - kup bilet

Tagi: bilety krajowe Globexbus, autobusy do Gdańska, autokary do Warszawy, Biuro podróży Globex-Bus, autokary Gdańsk, bilety autokarowe, przejazdy krajowe Globex-Bus, połączenia autobusowe Gdańsk Warszawa, wynajem autokarów Globex-Bus,  biletów autokarowe Globex-Bus, krajowy rozkład jazdy Globex-Bus

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.