strona główna | przewozy krajowe | przewoźnicy krajowi | połączenia autokarowe maxbus

< powrót do wszyscy Przewoźnicy krajowi

Przewozy autokarowe MAXBUS

MaxBus to firma zajmująca się transportem osobowym. Siedziba firmy znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej na ulicy Długiej 40 B. Przewozy autokarowe oferowane przez firmę odbywają się zawsze na najwyższym poziomie, zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo zabiega o to,  aby każdy klient podróżujący z MaxBus-em był zadowolony z usług tej właśnie firmy. Komfort i niezawodność to przewodnie hasła podhalańskiego przewoźnika. Współpraca z biurami turystycznymi, pensjonatami, hotelami czy domami wypoczynkowymi stwarza doskonałe  warunki do nieustannego rozwoju firmy. Elastyczność w kwestii cen i tras sprawia, że firma stale zdobywa nowych klientów. Przewoźnik proponuje takie trasy przejazdów jak: Zakopane-Kraków, Nowy Targ-Kraków oraz trasy powrotne: Kraków-Zakopane, Kraków-Nowy Targ. Ceny za bilety autokarowe na powyższych trasach wynoszą ok. 17-20 zł w zależności od trasy. Max Bus uruchomił również nową linię regularną Zakopane-Łódź, Łódź-Zakopane. Kierowcy MaxBus posiadają wiele lat doświadczenia w swoim zawodzie. Posiadają również  odpowiednie kwalifikacje, które nieustannie podnoszą. Przejazdy autokarowe na drogach polskich i zagranicznych dają im możliwość nieustannego praktykowania w swoim fachu. W swej bogatej ofercie MaxBus posiada usługi transportowe w szerokim zakresie Są to:

  • transfery na lotnisko
  • wycieczki szkolne oraz objazdowe
  • wycieczki firmowe i integracyjne
  • przewozy pracownicze

Przewozy krajowe i zagraniczne odbywają się autokarami i busami marki Mercedess. Standardowe wyposażenie każdego pojazdu to klimatyzacja, DVD i mikrofon. Flota przewoźnika obejmuje takie pojazdy jak:

  • Mercedes Tourismo Lux:( posiada 52 miejsca siedzące. klimatyzację, DVD, mikrofon, lodówkę, pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, podwójne termoizolacyjne szyby, indywidualne oświetlenie i nawiewy dla każdego pasażera),
  • Mercedes 0404:(posiada 50 miejsc siedzących, klimatyzację, DVD, mikrofon, lodówkę, pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, podwójne termoizolacyjne szyby, indywidualne oświetlenie i nawiewy dla każdego pasażera),
  • Mercedes Medio 2:(26 miejsc, klimatyzacja, DVD, mikrofon, lodówka, pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, podwójne termoizolacyjne szyby, indywidualne oświetlenie i nawiewy dla każdego pasażera)
  • Mercedes Wetlina(28 miejsc, klimatyzacja, DVD, mikrofon, lodówka, pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, podwójne termoizolacyjne szyby, indywidualne oświetlenie i nawiewy dla każdego pasażera),
  • Mercedes Vario:(32 miejsca dla pasażerów, radio)
  • Mercedes Medio -1:(24 miejsca, klimatyzacja, DVD, mikrofon, lodówka, pasy  bezpieczeństwa na każdym fotelu, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, podwójne termoizolacyjne szyby, indywidualne oświetlenie i nawiewy dla każdego pasażera).

Bogata oferta przewoźnika, oraz doskonała flota zachęca do podróżowania z tym podhalańskim przewoźnikiem. Bilety autobusowe MaxBus można nabyć drogą internetową na naszej stronie do czego serdecznie zachęcamy. Inną możliwością ich zdobycia jest tradycyjny zakup w kasie biletowej. Ze szczegółami dotyczącymi  zakupu biletów mogą się Państwo zapoznać na stronie www.autobusy.pl lub na stronie internetowej przewoźnika.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY KRAJOWE
AUTOBUSY KRAJOWE
   

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU MAXBUS

MAXBUS - kup bilet

Tagi: autobusy MAXBUS, autokary MAXBUS, bilety autobusowe, przejazdy autokarowe, połączenia krajowe, wynajem autokarów, bilety autokarowe MAXBUS, rozkład jazdy MAXBUS

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.