strona główna | przewozy krajowe | przewoźnicy krajowi | połączenia autokarowe miś

< powrót do wszyscy Przewoźnicy krajowi


Przewozy autokarowe Miś

Na naszej stronie mogą Państwo zakupić bilety autokarowe w cenach oferowanych przez przewoźnika. Korzystając z usług serwisu www.autobusy.pl zakupisz tanie bilety autokarowe na międzynarodowe połączenia i przewozy autobusowe.

Miś rok powstania 1996

Możesz być pewny, że będziesz w pełni zadowolony z usług Firmy Przewozowej "MIŚ". Od początku swojej działalności prowadzi międzynarodowe przewozy pasażerskie z Polski do Włoch i w miarę upływu czasu powiększa, unowocześnia tabor oraz poszerza zakres prowadzonej działalności.
Firma Przewozowa "MIŚ" posiada certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób i rzeczy oraz licencję na krajowy i międzynarodowy przewóz osób. Kierowcy na bieżąco doskonalą swoje kwalifikacje, poddają się okresowym badaniom lekarskim oraz szkoleniom z zakresu przepisów ustawy o transporcie drogowym osób. Ciągle podwyższana jest jakość świadczonych usług, a zadowolenie i bezpieczeństwo klientów firmy jest najważniejsze.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY KRAJOWE

Autokar WARSZAWA - GORLICE

Autokar GORLICE - WARSZAWA

Autokar JASIONKA - KROSNO

Autokar KROSNO - JASIONKA

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU MIŚ

MIŚ - kup bilet

Tagi: krajowe bilety autokarowe, autokar Krosno, Biuro podróży Miś, autokary Warszawa, bilety autokarowe, przejazdy krajowe Miś, połączenia autobusowe Krosno Warszawa, wynajem autokarów Miś, zakup biletów Miś, krajowy rozkład jazdy Miś, autobus Warszawa

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.