strona główna | przewozy krajowe | przewoźnicy krajowi | połączenia autokarowe podlasie-express

< powrót do wszyscy Przewoźnicy krajowi

Przewozy autokarowe Podlasie-Express

Na naszej stronie mogą Państwo zakupić bilety autokarowe w cenach oferowanych przez przewoźnika. Korzystając z usług serwisu www.autobusy.pl zakupisz tanie bilety autokarowe na międzynarodowe połączenia i przewozy autobusowe.

Specjalnością firmy Podlasie-Express  są przewozy pasażerskie czyli licencjonowany przewóz osób. Zajmujemy się tym już od 5 lat i stale dokładamy wszelkich starań poszerzając i udoskonalając zakres swych usług tak aby przede wszystkim nasz klient był bardziej zadowolony. Oferujemy codziennie 10 regularnych przejazdów w ciągu dnia na trasie  Białystok - Warszawa Okęcie  i Białystok - Łapy - Sokoły. Trudnimy się także wynajmem autobusów i mikrobusów wraz z kierowcą na wszelkiego rodzaju okoliczności.

Staramy się zapewnić naszym klientom należyty komfort podczas podróży.  Autobusy spełniają wszelkie kryteria i wymogi, a przede wszystkim bezpieczeństwo i wysoki komfort jazdy. Kierowcy charakteryzują się wysoka kulturą osobistą i doświadczeniem zawodowym.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY KRAJOWE

Autokar BIAŁYSTOK - WARSZAWA

Autokar WARSZAWA - BIAŁYSTOK

Autokar BIAŁYSTOK - ŁAPY

Autokar ŁAPY - BIAŁYSTOK

Autokar BIAŁYSTOK - ŁAPY - SOKOŁY

Autokar SOKOŁY - ŁAPY - BIAŁYSTOK

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU PODLASIE-EXPRESS

Eurores - kup bilet

Tagi: krajowe bilety autobusowe, autobus do Warszawy, autokar do Białegostoku, Biuro podróży Podlasie-Express, autokar Warszawa, bilety autokarowe, przejazdy krajowe Podlasie-Express, połączenia autobusowe Białystok Warszawa, wynajem busów Podlasie-Ekspress, rezerwacja biletów krajowych, krajowy rozkład jazdy Podlasie-Express

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.