strona główna | przewozy krajowe | przewoźnicy krajowi | połączenia autokarowe strama

< powrót do wszyscy Przewoźnicy krajowi

Przewozy autokarowe Strama

Przedsiębiorstwo Marian Strama funkcjonuje w Zakopanem, przy ulicy Balzera 30.Powstanie firmy miało miejsce w 1990 roku. Strama, to koncesjonowany przewoźnik w zakresie międzynarodowego przewozu osób. Firma nabyła w 1993 roku licencję na wykonywanie Międzynarodowego Transport Drogowego Osób. Przedsiębiorstwo może się także poszczycić Certyfikatem Kompetencji Zawodowych W Międzynarodowym Transporcie Drogowym. Strama wykonuje także przewozy krajowe pomiędzy polskimi miastami i miejscowościami. Przewozy autokarowe oferowane przez przewoźnika odbywają się na liniach Polska(głównie Zakopane)-Słowacja, oraz Słowacja-Zakopane. Miejscowości docelowe w Słowacji to: Sucha Hora,Vitanová, Jednota, Vitanová, parking Ski Vitanova Oravice, Jednota - Meander Park, Zuberec, rázcestie Huty,  Liptovská Sielnica, rázcestie Aqua Park TATRALANDIA Liptovský Mikuláš, D.A. Przejazdy autobusowe odbywają się wygodnymi autokarami takich marek jak: Mercedes Teamstar 815D(przeznaczony dla mniejszych grup), Mercedes 350 RHD Tourismo(50 miesc dla pasażerów), Setra S 315 HD(52 miejsa), Mercedes 404 15 RH(autokar turystyczny polecamy na dłuższe trasy krajowe i zagraniczne z 54 miejscami), Man 362 H(50 miejsc), Man 292 UEL(polecany na krótsze trasy krajowe i zagraniczne, dla grup szkolnych i innych dysponujących mniejszym budżetem,54 miejsca).W ofercie przewoźnika istnieje możliwość wynajmu wyżej wymienionych autokarów. Ceny wynajmu wynoszą od 600 zł do 1200 zł. w zależności od marki autokaru, jego standardu wyposażenia, ilości przejechanych  kilometrów itp. Ze .szczegółowym  cennikiem można się zapoznać na stronie internetowej przewoźnika.

Bilety autokarowe tego przewoźnika można nabywać z 10% zniżką. Rabat naliczany jest dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom i seniorom powyżej 60 roku życia. Bilety ulgowe można zakupić tylko u kierowcy po okazaniu odpowiednich dokumentów uprawniających do skorzystania ze zniżki. Zniżki nie obowiązują na słowackich odcinkach. Bilety nabywane za pośrednictwem naszej strony internetowej tzn. www. autobusy .pl nie są objęte 10 % rabatem. Zakup internetowy , wiąże się jednak z prostotą i wygodą gdyż nie trzeba wychodzić z domu, aby nabyć bilet na przejazdy międzynarodowe czy krajowe. W celu wzbogacenia i uatrakcyjnienia swojej oferty przewoźnik wprowadził propozycje wycieczek dla rodzin z dziećmi. Strama organizuje takie wycieczki jednodniowe jak:

  • Tatralandia, czyli baseny termalne na Słowacji, gdzie oprócz basenów z ciepłą wodą na dzieciaki i młodzieży czeka wiele atrakcji wodnych, między innymi zjeżdżalnie. Dorośli  mogą relaksować się na leżakach wodnych lub korzystać z masaży i innych atrakcji parku wodnego.
  • Spływ Przełomem Dunajca: Jednodniowa wycieczka w Pieniny, z dwugodzinnym spływem tratwami. Oprócz atrakcji wodnej, istnieje możliwość zwiedzenia zamku w Niedzicy i spaceru po zaporze czorsztyńskiej skąd roztacza się panorama na jezioro Czorsztyńskie oraz na dwa sąsiednie zamki, oraz zwiedzanie drewnianego kościółka w Dębnie.
  • Park dinozaurów Dinozatorland: wycieczki odbywają się w każdą środę. Dzieci mogą zapoznać się z wyglądem i życiem prehistorycznym gadów, oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji oferowanych przez park.

Przewoźnik organizuje także wiele wycieczek dla grup zorganizowanych. Np. Zakopane z przewodnikiem, Szlakiem budownictwa, Szlakiem papieskim, Zamki Małopolskie, Orawa i Podhale, Wieczór góralski, Inwałd, Słowacki Raj, Poprad, Spiski Kraj, Gorące baseny Oravice, Jaskinia Bielska, Stary Smokowiec. Strama wzbogaca swoją ofertę o organizację różnych imprez regionalnych takich jak Góralskie Śpasy, Napad Zbójecki czy Wieczór regionalny.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY KRAJOWE AUTOBUSY KRAJOWE

Autobus Zakopane - Poprad

Autobus Poprad - Zakopane

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU STRAMA

Strama - kup bilet

Tagi: krajowe bilety Strama, autobusy doZakopanego, autokary do Popradu, Biuro podróży Strama, autokary Strama, bilety autokarowe, przejazdy krajowe, połączenia autobusowe Zakopane-Poprad, zakup biletów online, rozkład jazdy Strama

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.