strona główna | przewoźnicy  | połączenia autokarowe delta travel

<  powrót do wszyscy Przewoźnicyprzewozy autokarowe Deltatravel

Przewozy Autokarowe Delta travel

Delta Travel jest biurem, które świadczy szeroko pojęte usługi turystyczne. Firma powstała w roku 1991 i jest jedną z wielu świadczących usługi  w zakresie organizowania wczasów i wypoczynku. Oferowane usługi w tym zakresie mogą mieć następującą formę:

  • wczasów z przewozem autokarowym  dla osób indywidualnych
  • wczasów z przewozem autokarowym  dla grup zorganizowanych
  • wczasów z dojazdem własnym
  • organizacja szkoleń
  • organizacja wyjazdów dla grup szkolnych.

Biuro dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku w profesjonalny sposób na bierząco analizuje i modyfikuje  swoją ofertę, tak by spełniała wymogi i zapotrzebowania klientów. W ten sposób firma wzbogaciła wachlarz oferowanych usług że jej działalność można podzielić na część zajmującą się wypoczynkiem  i część organizującą  międzynarodowe przewozy autokarowe osób.  W przypadku tej pierwszej, wypoczynki organizowane są głównie w ciepłych krajach takich jak: Włochy, Chorwacja, Grecja, Hiszpania oraz Bułgaria. Mówiąc o drugiej części działalności firmy, trzeba oczywiście zauważyć że przewozy autokarowe są bezpośrednio powiązane z główną formą działalności, a autokary firmy Delta Travel połączenia międzynarodowe w takich kierunkach, aby realizować kompleksową usługę turystyczną.

Swoje usługi transportowe firma realizuje na regularnych liniach autokarowych do: Bułgaria, Hiszpania, Chorwacja, Włochy oraz Grecja. Zaś polskie miasta z których realizowane są przewozy międzynarodowe linii Delta Travel to: Lublin, Puławy, Rzeszów, Kraków, Bielsko – Biała, Nowy Sącz, Katowice, Gliwice, Częstochowa, Opole, Wrocław, Leszno, Poznań, Kilce, Radom i Warszawa. Delta Travel do realizacji przejazdów autokarowych na swoich połączeniach międzynarodowych dysponuje nowoczesną i rosnąca flotę składającą się z 8 luksusowych autokarów w większości marki Volvo, które spełniają najwyższe światowe normy bezpieczeństwa oraz ekologiczne. Wyposażone zostały we wszelkie udogodnienia niezbędne do komfortowej podróży: klimatyzacja, wc, barek, dvd wraz z nagłośnieniem, lodówka, nawigacja, rozkładane i rozsuwane fotele. W okresie zimowym montowane są dodatkowe bagażniki na sprzęt narciarski

Biuro chcąc zachęcić do ciągłego korzystania z ich usług wprowadziła udogodnienia w formie karty stałego klienta, która upoważnia do specjalnie przygotowanych zniżek i rabatów. Pamiętać należy że przejazdy autobusowe i połączenia autobusowe realizowane są w oparciu o warunki przewozu. Określają one rodzaje podstawowe zasady i obowiązki zarówno pasażerów jak i przewoźnika. Możemy się z nich dowiedzieć między innymi  na temat:  sprzedaży biletów, jak możemy zwrócić bilety autobusowe, jakie są ograniczenia bagażowe, a także wiele innych przydatnych praw i możliwości.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY DO HOLANDII AUTOBUSY DO POLSKI Z HOLANDII

Autobus do Holandii - Eindhoven

Autobus do Polski - Eindhoven

 

AUTOBUSY DO BELGII AUTOBUSY DO POLSKI Z BELGII

Autobus do Belgii - Antwerpia, Bruksela

Autobus do Polski - Antwerpia, Bruksela

 

AUTOBUSY DO WIELKIEJ BRYTANII
AUTOBUSY DO POLSKI Z WIELKIEJ BRYTANII

Autobus do Wielkiej Brytanii - Londyn, Oxford, Birmingham, Manchester, Brighton

Autobus do Polski - Londyn, Oxford, Birmingham, Manchester, Brighton

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU DELTA TRAVEL

Delta travel - kup bilet

Tagi: Biuro turystyczne Delta travel, rozkład jazdy, przewozy do Anglii, Holandii, Belgii, autokary do Oxford, Manchester, Brukseli, Eindhoven, wynajem autokarów, przejazdy do Brighton, autobus do Polski, tanie bilety

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.