strona główna | przewoźnicy  |  połączenia autokarowe gairing

<  powrót do wszyscy Przewoźnicy

przewozy autokarowe Gairing

Przewozy Autokarowe Gairing

 

Gairing GMBH, to firma o niemieckich korzeniach. Rozpoczęcie działalności datowane jest na 1927 rok. Od 1999 roku, przedsiębiorstwo stworzyło swoje przedstawicielstwo także w Polsce. Siedziba firmy, a zarazem główne biuro firmy znajduje się w Gdańsku na ulicy Marusarzówny 2 w box-ie numer 25. Głównym zadaniem firmy jest organizowanie autokarowych  przejazdów międzynarodowych. W tym celu Gairing nabył wszystkie stosowne pozwolenia i koncesje do prowadzenie tego typu działalności. Przewozy autokarowe odbywają się głównie na trasie Gdańsk – Stuttgart i Tczew – Stuttgart. Wyjazdy maja miejsce trzy razy w tygodniu: w środy, piątki oraz  niedziele. Wybierając pierwsze połączenie, autokary przejeżdżają przez następujące miasta: Gdynia, Wejcherewo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Karlino, Nowogard, Goleniów, Szczecin, Granica(Kołbaskowo), Braunschweik, Gottiengen, Kassel, Giessen, Frankfurt, Mainz, Mannenheim, Karlsruhe, Stuttgard. Wybierając natomiast drugie połączenie,  przejazdy autokarowe odbywają się przez następujące miejscowości: Tczew, Starogard Gdański, Czersk, Chojnice, Człuchów, Wałcz, Kalisz Pomorski, Starogard Szczeciński, Granica (Kołbaskowo), Braunschweik, Gottiengen, Kassel, Giessen, Frankfurt, Mainz, Mannenheim, Karlsruhe, Stuttgard.

Przejazdy międzynarodowe realizowane są wysokiej klasy, wygodnymi autokarami marki Mercedes. Wszystkie pojazdy posiadają niezbędne wyposażenie takie jak: klimatyzacja, bar, video, oraz WC. Kierowcy Gairing to wspaniale przygotowani i przeszkoleni ludzie, którzy z pewnością zadbają o bezpieczną podróż, a tym samym zadowolenie pasażerów. W trosce o swoich klientów, przedsiębiorstwo stosuje różnorodne zniżki. Na ulgi u tego przewoźnika liczyć mogą: osoby powyżej 60-tego roku życia, młodzież i studenci uczący się do 23 roku życia, a także stali klienci – ulga w wysokości 10%, dzieci do 14 roku życia – ulga 20%, a także dzieci do 6 roku życia – ulga 60%.W autokarach firmy Gairling podróżni maja prawo do przewozu 1 sztuki bagażu o wadze do 25 kilogramów oraz 1 sztuki bagażu podręcznego, który mieści się w schowku nad fotelami pasażerów. Istnieje możliwość zabrania dodatkowego bagażu, ale za dodatkową opłatą. Wynosi ona 10 euro.

 
 

Prócz działalności związanej z międzynarodowym przewozem osób, Gairing prowadzi również działalność w zakresie wynajmu autokarów .Do dyspozycji wynajmujących znajdują się 2 autokary. Jeden z nich to 20-to osobowy Mercedes Sprinter 416.Cena wynajmu tego pojazdu to 700 zł za dobę. Dozwolonym limitem w tej cenie jest przejechanie 200 kilometrów. Drugi natomiast to Mercedes 350, który mieści 49 pasażerów. W tym przypadku ryczałt dzienny to 5 godzin, lub przejechanie 200 kilometrów. Cena wynajmu tego autokaru to 1000 zł. Chcąc skorzystać z  oferty przewozowej lub oferty wynajmu autokaru wyżej opisanej firmy,  serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetowa. Wygodny i szybki zakup biletów tego i innych przewoźników to nasz domena. Bilety autokarowe nabywane w formie elektronicznej to nowoczesna i bezpieczna forma zakupów bez wychodzenia z domu. Nabyte bilety są ważne 6 miesięcy od daty wyjazdu i nie mogą być odstąpione innej osobie. Bilety tracą ważność w wypadku gdy właściciel biletu nie stawi  się w określonym czasie i miejscu odjazdu, oraz po upływie jego ważności. Więcej informacji dotyczących nabywania oraz korzystania z biletów autokarowych tego przewoźnika, można uzyskać w regulaminie firmy. Dostępny jest on w biurze oraz na stronie internetowej Gairing.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY DO NIEMIEC AUTOBUSY DO POLSKI Z NIEMIEC

Autobus do Niemiec - Gdańsk, Stuttgart, Mainz, Frankfurt, Giessen, Kassel, Gottingen

Autobus do Niemiec - Tczew, Stuttgart, Karlsruhe, Mannheim, Frankfurt,  Gottingen

Autobus do Polski - Gdańsk, Stuttgart, Mainz, Frankfurt, Giessen, Kassel, Gottingen

Autobus do Polski - Tczew, Stuttgart, Karlsruhe, Mannheim, Frankfurt,  Gottingen

 

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU GAIRING

Gairing - kup bilet

Tagi: Biuro podróży Gairing, przewozy z Niemiec do Polski, autokar do Stuttgartu, bilety autokarowe, wyjazd do Mannheim, powrót do Polski, autokarowy rozkład jazdy, Garing bilety, wynajem autobusów

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.