strona główna | przewoźnicy | połączenia autokarowe Markus

< powrót do listy Przewoźników 

Przewozy Autokarowe Markus

     

 

Markus to firma świadcząca usługi przewozowe. Zajmuje się przewozem osób na trasach krajowych jak i zagranicznych. Siedziba firmy znajduje się w Gryfinie na ulicy Targowej 3.W związku z lokalizacją biura, przewozy busami organizowane są z województwa zachodniopomorskiego. Przewoźnik posiada licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób. Może poszczycić się również certyfikatem ITS.  W swojej ofercie przewoźnik proponuje 3  trasy:

1.Szczecin-Haugesund(Norwegia); Haugesund- Szczecin,

2.Szczecin-Oslo(Norwegia);Oslo-Szczecin

3.Szczecin-Hirtshals(Dania);Dania-Szczecin

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług Markus dysponuje nowoczesną flotą pojazdów. Wszystkie busy wyposażone są w klimatyzację, dobrej klasy nagłośnienie oraz DVD. Duże doświadczenie, niezawodne samochody i gwarancja bezpiecznej podróży sprawią, że podróż do krajów skandynawskich odbywa się bardzo sprawnie i fachowo. Dużym atutem jest zapewne fakt, iż kierowcy firmy odbierają pasażerów z miejsca zamieszkania lub wskazanego przez nich adresu i dowożą do miejsca docelowego.

Dodatkową gałęzią rozwoju firmy jest przewóz paczek i przesyłek listowych oraz zamawianie towarów. W związku z dużym zainteresowaniem osób mieszkających za granicą, firma Markus nawiązała współpracę z kilkoma sklepami, za pośrednictwem których Polonia mieszkająca w krajach Skandynawskich może zamówić potrzebne artykuły. W tym celu klient musi dokonać zakupu on-line, a firma zadba o szybkie i bezpieczne dostarczenie zakupów pod wskazany adres. Opłaty za przesyłki pobierana są w oparciu o wagę i gabaryty przesyłki. Więcej informacji na temat  przewozu paczek można uzyskać na stronie internetowej firmy Markus.

Serdecznie zapraszamy na stronę www.autobusy.pl gdzie mogą Państwo szybko i bezproblemowo zamówić bilety wyżej opisanego przewoźnika. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą innych przewoźników świadczących usługi w zakresie dowozu osób w wybrane przez Państwa miejsce .Proponujemy  tym samym  nowoczesne i bezpieczne zakupy  biletów za pośrednictwem naszej strony internetowej.

 

Rozkład jazdy

AUTOBUSY DO NORWEGII AUTOBUSY DO POLSKI Z NORWEGII
   

 

AUTOBUSY DO DANII AUTOBUSY DO POLSKI Z DANII
   

 

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU MARKUS

MARKUS - kup bilet

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.