strona główna | przewoźnicy | połączenia autokarowe olivia

< powrót do listy Przewoźników przewozy autokarowe Olivia

Przewozy Autokarowe Olivia

Olivia to firma z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Rajskiej.  Swoją działalność na polskim rynku prowadzi od 1989 roku. Zajmuje się ona przede wszystkim organizacją międzynarodowych przewozów autokarowych, jak i również  organizowaniem wypoczynku zarówno krajowego, jak i zagranicznego. Przedsiębiorstwo to jest członkiem takich organizacji jak: Polskiej i Gdańskiej Izby Turystyki, a także Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, co czyni ją firmą godnym polecenia. Specjalnością biuro podróży Olivia są przewozy autokarowe realizowane w ramach połączeń międzynarodowych do Niemiec. Zaś w zakresie organizowania wypoczynku, firma oferuje głównie tanie wycieczki do większości znanych i popularnych miejsc w Polsce, Europie i na świecie. Przewoźnik w swojej bogatej ofercie turystycznej proponuje:

  • sprzedaż biletów międzynarodowych przewoźnika lotniczego Wizz Air
  • odbiór i dowóz na lotniska
  • wycieczki oraz imprezy integracyjne dla szkół i firm itp.
  • wynajem autokarów
  • sprzedaż biletów autokarowych
  • sprzedaż biletów lotniczych i biletów na promy.
  • sprzedaż ubezpieczeń
  • sprzedaż  biletów na promy

W zakresie działalności transportowej , którymi są międzynarodowe i krajowe przewozy autokarowe firma Olivia dokłada wszelkich starań, aby stan techniczny pojazdów i obsługa autokaru poprowadziła przejazd w sposób komfortowy i bezpieczny, zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi. Oliwia świadczy przejazdy autokarowe przy pomocy autokarów takich marek jak Solaris Vacanza z 2003 i 2004 roku, które są wyposażone w wygodne rozkładane fotele, klimatyzację, system audio- video, bar z gorącymi napojami, WC oraz GPS. Miłą i bezpieczną podróż gwarantują dobrze wykwalifikowani pracownicy służący pomocą w każdej sytuacji. Jak wiadomo dokumentem uprawniającym do przejazdu jest bilet autobusowy. Nabyty bilet dwustronnych typu OPEN ważny jest przez okres 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia podróży. Ponadto zakupić można także bilety dwustronne z konkretną datą powrotu, bądź bilety w jednym kierunku. Zakup biletów autokarowy dokonywany może być na dwa  sposoby, bądź drogą internetową, bądź u agentów w biurach podróży. Polecamy szczególnie ten pierwszy sposób gdyż za pośrednictwem naszej strony internetowej możecie Państwo w wygodny i łatwy sposób kupić bilety on-line. Umożliwia ona rezerwację i zakup biletów w najkorzystniejszych cenach. Dzięki łatwej w obsłudze wyszukiwarce bez problemu znajdziesz bilety krajowe i międzynarodowe na połączenia danego przewoźnika. Serdecznie zapraszamy.

AUTOBUSY DO NIEMIEC AUTOBUSY DO POLSKI Z NIEMIEC

Autobus do Niemiec - Berlin, Tegel, Hamburg, Bremen

Autobus do Niemiec - Stuttgart, Karlsruhe, Frankfurt, Kassel, Gottingen

Autobus do Niemiec - Trier, Bonn, Kolonia, Bochum, Dortmund, Bielefeld

Autobus do Polski z Niemiec - z Berlina, z Tegel, z Hamburga, z Bremen

Autobus do Polski z Niemiec - z Stuttgartu, z Karlsruhe, z Frankfurtu, z Gottingen

Autobus do Polski z Niemiec - z Trier, z Bonn, z Kolonii, z Bochum, z Dortmundu
 

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU OLIVIA

Olivia - kup bilet

Tagi: bilety do Stuttgartu, przewozy autobusowe Olivia, transport do Bonn, wyjazdy do Frankfurtu, autobus do Tegel, wycieczka do Hamburga, połączenia Gdańsk Bremen, rezerwacja biletów do Niemiec

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.