strona główna | przewozy krajowe | przewoźnicy krajowi | połączenia autokarowe turysta

< powrót do wszyscy Przewoźnicy krajowi

Przewozy autokarowe Turysta Wałbrzych

Firma przewozowa, której pełna nazwa brzmi Spółdzielnia Turystyczna TURYSTA działa na na rynku turystycznym od 1957 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Wałbrzychu na ulicy Mickiewicza 28. Głównym działaniem firmy jest organizacja wczasów i wycieczek, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Inną gałęzią funkcjonowania tego wałbrzyskiego przewoźnika są  przewozy autokarowe do Grecji i na wrocławskie lotnisko. ,,Turysta” współpracuje z kilkoma biurami podróży, pośrednicząc jednocześnie  w sprzedaży ofert turystycznych największych touroperatorów: Itaka, Triada, Exim, Rainbow Tours i wielu innych. Firma zajmuje się także sprzedażą biletów autokarowych, lotniczych i promowych. Organizacja kolonii dla dzieci, obozów czy egzotycznych wypraw to również domena przedsiębiorstwa. Firma nastawiona jest zarówno na klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. ,,Turysta” może poszczycić się dwiema regularnymi liniami. Przejazdy autokarowe odbywają się na takich trasach jak:

  • Wałbrzych - Port lotniczy Wrocław- Starachowice
  • Polska-Wałbrzych - Grecja - Ateny

Te dwie regularne linie cieszą się dużą popularnością wśród pasażerów podróżujących za pośrednictwem wałbrzyskiej firmy. Przewozy krajowe oraz zagraniczne odbywają się zawsze na najwyższym poziomie. Firma dysponuje komfortowymi autokarami o bogatym wyposażeniu. Przedsiębiorstwo posiada także busy służące do przewozu mniejszych grup ludzi. O komfort i bezpieczeństwo podróżnych zabiegają doskonale przygotowani i doświadczeni kierowcy. Tabor firmy składa się z autokarów marki Mercedes i Eos wyposażonymi w klimatyzację, barek (kawa i herbata gratis),lodówkę, WC, indywidualne oświetlenie, podłokietniki, Audio-Video. Pojazdy te mogą przewozić jednorazowo 49 pasażerów. Busy marki Ford Transit posiadają klimatyzację i miejsca dla 17 i 11 osób. ,,Turysta” to przedsiębiorstwo które pośredniczy w sprzedaży biletów autokarowych największych przewoźników do krajów: Anglia, Austria, Belgia, Białoruś, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Szwecja, Ukraina, Węgry, Włochy. Ciekawą alternatywą firmy jest sprzedaż biletów lotniczych największego w Europie taniego przewoźnika lotniczego RYANAIR, którego główna siedziba znajduje się w Irlandii w Dublinie. Innym przewoźnikiem współpracującym z ,,Turystą” jest węgierska tania linia lotnicza Wizz Air. W 2005 roku firma podpisała umowę  z grecką spółką ,,Go Trawel”. Od tej pory przedsiębiorstwo rozszerzyło swoją działalność oferując swoim klientom rejsy promem. Zainteresowani mogą skorzystać z następujących połączeń promów na Morzu Adriatyckim:

  • Ancona - Patras  
  • Ancona-Ingumentisa   
  • Bari - Patras  

Bogata oferta przewoźnika z pewnością zainteresuje wielu potencjalnych klientów. Jeżeli i Państwu odpowiada propozycja wałbrzyskiego przewoźnika to zapraszamy na naszą stronę internetową. Autobusy.pl to portal dla tych, którzy w wygodny sposób chcą nabyć bilety autokarowe tego lub innych przewoźników autokarowych. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wielu zagranicznych i krajowych firm świadczących usługi na rynku transportowych. Dzięki naszej wyszukiwarce połączeń autokarowych każdy poradzi sobie z odnalezieniem najbardziej optymalnego połączenia.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY KRAJOWE
AUTOBUSY KRAJOWE
   

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU TURYSTA WAŁBRZYCH

Turysta - kup bilet

Tagi: autobusy Turysta, autokary Turysta, bilety autokarowe, przejazdy autokarowe Turysta, połączenia krajowe Turysta, wycieczki krajowe, wynajem autokarów, wynajem busów, Wałbrzych, Turysta Wałbrzych, bilety autokarowe online, rozkład jazdy Turysta

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.