strona główna | przewoźnicy  |  połączenia autokarowe bis-pol

<  powrót do wszyscy Przewoźnicy

Przewozy Autokarowe Bis-Pol

 

Bis-pol to biuro turystyczne które powstało w Jaśle w 1989 roku. W krótkim czasie dzięki zintensyfikowanym działaniom firma zdobyła akredytację Polskiej Izby Turystyki. Bis-Pol dysponuje własnym transportem świadczącym usługi w zakresie przewozów autokarowych. Posiada regularne linie autobusowe do Włoch, Słowenii, Czech i Anglii na których oferowane są przejazdy międzynarodowe. Od samego początku biuro w swojej stałej ofercie poza oferowanymi przewozami międzynarodowymi posiada pełny serwis biletów autokarowych na własne połączenia autobusowe jak i  na przejazdy autokarowe innych polskich przewoźników do całej Europy.

Regularne linie autokarowe firmy Bis-Pol obejmują miasta niemal całej Polski południowej: Sanok, Krosno, Nowy Sącz, Gorlice, Jasło, Lublin, Zamość, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Bochnia, Kraków, Wrocław, Opole, Bytom, Katowice, Żory, Pszczyna, Bielsko-Biała Cieszyn oraz większe miejscowości państw docelowych: Czechy (Brno), Słowenia (Maribor, Celje i Liubliana), Włochy (Triest, Padwa, Bolonia, Pesaro, Porto, Foggia, Orto), Anglia (Hernehill, Londyn, Reading, Swindon, Bistrol, Gloucester, Hereford, Marden, Brierly, Birmingham).

Bis-Pol jako przewoźnik międzynarodowy dysponuje własnymi autokarami dwupokładowymi, które spełniają wszystkie wymogi stawiane przewoźnikom międzynarodowym i gwarantują komfort pasażerom w podróży.

 

Należy pamiętać iż bilety autobusowe na przejazdy autobusowe z firmą Bis Pol nabywać można za pośrednictwem serwisu  internetowego, bądź w sposób tradycyjny w biurze firmy, bądź u agentów współpracujących z firmą  w zakresie sprzedaży biletów autobusowych na wszystkie realizowane przewozy autokarowe.  Warto równieź zapoznać się z warunkami przewozu firmy przewoźniczej, dzięki czemu można dowiedzieć się wiele cennych informacji dotyczących zniżek na bilety międzynarodowe czy wielkości dozwolonego bagażu.

W wyniku trójstronnego porozumienia firm: SINDBAD z Opola, WACTUR z Nowego Sącza i BIS-POL z Jasła, od 1 lipca 2012 (niedziela) do Platformy Sindbad przystąpi firma BIS-POL realizująca połączenia do Austrii, Słowenii i wybrzeża Adriatyckiego. Rozkład jazdy firmy BIS-POL dostępny jest jako rozkład jazdy SINDBAD.

Rozkład jazdy

SINDBAD

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU BIS-POL

Bis-Pol - kup bilet

 

Grupa Bis-Pol, zakup biletów autobusowych, autobusy do Słowenii, Anglii, Włoch, Czech, autokary do Lublany, Birmingham, Pragi, Wynajem autokarów, wycieczki do Pragi

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.