strona główna | przewoźnicy  |  połączenia autokarowe evatrans

<  powrót do wszyscy Przewoźnicy

przewozy autokarowe Evatrans

Przewozy Autokarowe Evatrans

Pod nazwą  Evatrans funkcjonuje biuro turystyczne istniejące od początku 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie na ul. Żółkiewskiego 14. Przewoźnik jest zrzeszony w Polskim Stowarzyszeniu Przewoźników Autokarowych. Biuro Evatrans jest jednym z założycieli Zachodniopomorskiej Izby Turystyki, Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Wysoki standard świadczonych usług oraz dbałość o bezpieczeństwo pasażerów w trakcie podróży,  zaowocowało otrzymaniem certyfikatu ,,Bezpieczny autokar”. Razem z kilkunastoma innymi, spełniającymi wysokie standardy biurami podróży z całej Polski, firma Evatrans , przyczyniła się do powstania Konsorcjum Polskich Biur Podróży Alians.

Cykliczne przejazdy autobusowe firmy Evatrans realizowane są w następujących miastach  w Polsce: Świnoujście, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Międzyzdroje ,Gorzów Wielkopolski. Specjalnością przewoźnika są przewozy międzynarodowe odbywające się głównie do niemieckich miast. Są to takie miejsca jak: Dortmund, Frankfurt, Bonn, Stuttgart ,Kolonia, Essen, Neuss, Bochum, Hamm, Bielefeld, Kassel, Hannover, , Karlsruhe, Mannheim oraz Getynga. Współpracując  z innymi przewoźnikami, Evatrans ma możliwość organizacji przewozów autokarowych do większości miast Europy. Evatrans bardzo prężnie działa i rozwija się na rynku przewoźniczym. W trosce o nieustanne poprawianie swoich perspektyw rozwoju, wprowadza wiele innowacyjnych pomysłów, mających na celu rozszerzenie  działalności firmy. Uzyskanie przez firmę licencji IATA otwarło  przedsiębiorstwu drzwi do sprzedaży biletów lotniczych wszystkich renomowanych towarzystw. Evatrans rozszerzyła więc swoja działalność o usługę sprzedaży biletów na tanie linie lotnicze.

Firma oferuje także wynajem autokarów, organizuje różnego rodzaju wyjazdy firmowe oraz biznesowe. W trosce o młodszych klientów, Evatrans oferuje wycieczki szkolne, objazdowe, obozy. Organizowane przez firmę wycieczki dla dzieci, stanowią odskocznie od tradycyjnych lekcji w sali szkolnej. Przykładowe wycieczki to: Oceanarium w Stralsundzie, Potęga Wiatru w Muzeum Techniki w Berlinie ,Tropikalne Wyspy, Heide Park, Berlin, Berlin zoo, Gdański i zamek w Malborku, Park filmowy Babelsberg pod Berlinem i wiele innych. Evatrans świadczy także usługi w zakresie dowozu osób na lotnisko. Innowacyjnym pomysłem na rozwój marki, jest rezerwacja hoteli o różnym standardzie, oraz wynajem samochodów. Dzięki współpracy y z jednym z największych ubezpieczycieli prowadzi także sprzedaż ubezpieczeń.

Przejazdy autobusowe odbywają się w wygodnych, rozkładanych fotelach komfortowych autokarów firmy Setra i Mercedes. Każdy z pojazdów obowiązkowo wyposażony jest w klimatyzacje, ogrzewanie, toaletę pokładową, sprzęt audiowizualny oraz barek. Wszystkie te detale sprawiają, iż komfort jazdy jest niezmiernie wysoki, a podróż odbywa się według wszystkich standardów europejskich. W trosce o bezpieczeństwo podróżnych wszystkie pojazdy regularnie są serwisowane w autoryzowanych stacjach firmowych. Kierowcy autokarów to wykwalifikowana kadra ciągle doszkalająca się i podnosząca swoje kompetencje zawodowe. Jeżeli zaintrygowała Państwa bogata oferta Evatrans, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową. Portal www.autobusy.pl to miejsce gdzie w łatwy, bezpieczny i szybki sposób mogą Państwo nabyć bilety autokarowe.

Rozkład jazdy

AUTOBUSY DO NIEMIEC AUTOBUSY DO POLSKI Z NIEMIEC

Autobus do Niemiec - Getynga, Kassel, Frankfurt, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart

Autobus do Niemiec - Hannover, Bielefeld, Hamm, Dortmund,  Duisburg,  Koln, Bonn

Autobus do Polski - Getynga, Kassel, Frankfurt, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart

Autobus do Polski - Hannover, Bielefeld, Dortmund, Bochum, Duisburg, Neuss, Bonn

PRZEWOZY KRAJOWE

Wykupienie biletu jest potwierdzeniem przyjęcia Warunków Przewozu.

WARUNKI PRZEWOZU EVATRANS

Evatrans - kup bilet

Tagi: bilety autokarowe Evatrans, biuro podróży, autobusy do Karlsruhe, autokary Frankfurt, przewozy osobowe, przejazdy Dortmund Słupsk,  tanie bilety, autobus do Polski, rozkład jazdy Evatrans

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.