W jakim celu stworzyliśmy usługę "Wynajem autokarów i busów dla grup"?  Nasz serwis oferuje  teraz Państwu wynajem autokarów i busów dla zorganizowanych grup osób. Jest to darmowa usługa, dzięki której mogą Państwo zapoznać się z ofertami przewoźników i zarezerwować wynajem autokaru bądź busa. Dotychczas serwis autobusy.pl umożliwiał jedynie rezerwację i sprzedaż biletów autobusowych on-line, teraz wychodzimy Państwu naprzeciw i udostępniamy oferty wynajmu całego busa bądź autokaru dla grupy osób. Po wypełnieniu formularza znajdującego się pod zakładką Wynajem autokarów i busów dla grup otrzymają Państwo odpowiedzi/oferty od przewoźników spełniających Państwa kryteria zaznaczone w tymże formularzu. Opis kroków:
  • Wybór kraju/krajów (skąd - dokąd)
  • Wybór miast i daty wyjazdu oraz powrotu (jeżeli w jedną stronę, pole Data powrotu należy pozostawić puste)
  • Podanie ilości osób (proszę pamiętać, że wynajmują Państwo cały bus/autokar)
  • Wpisanie treści zapytania
  • Podanie danych kontaktowych
  • Kliknięcie "Dodanie zapytanie"
Gotowe. Otrzymają Państwo e-mail, w którym należy potwierdzić wysłanie swojego zapytania. Po potwierdzeniu zapytanie zostanie przekazane do wszystkich przewoźników,po czym otrzymają Państwo oferty od zainteresowanych przewoźników, zarejestrowanych w ogólnopolskim serwisie www.bushandel.pl. Planują Państwo wycieczkę na terenie kraju, wyjazd za granicę, wesele, a może chcą Państwo aby Wasze dzieci, dla których organizujecie wycieczkę szkolną w komfortowych warunkach dotarły do celu? Nasz serwis teraz to ułatwia.

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.