strona główna | przewoźnicy | połączenia autokarowe polmar

<  powrót do wszyscy Przewoźnicy

przewozy autokarowe Polmar

Przewozy Autokarowe Polmar

Firma Polmar istnieje na rynku turystycznym od 1990 roku. Dzięki swoim wieloletnim doświadczeniu przewoźnik świadczy profesjonalne usługi transportowe na trasie Polska – Niemcy. Podstawą  działania  firmy, ogólnie mówiąc, są organizowane międzynarodowe przewozy autokarowe. W tym zakres przewoźnik zadania realizuje samodzielnie, bądź we współpracy z przewoźnikiem Sindbad.   Lecz nie można zapomnieć również o pozostałej działalności Polmaru na którą składają się:

  • wynajem posiadanych autokarów z pełnym wyposażeniem
  • obsługa przewozów turystycznych
  • realizowanie wycieczek szkolnych w zakresie obsługi przejazdów autokarowych
  • obsługa przewozów autobusowych  w ramach pielgrzymek
  • transport osób w zakresie imprez i wyjazdów służbowych

Autokary Polmar wykonują swoje połączenia międzynarodowe z Polski m.in z takich miast jak: Białystok, Łomza, Ostrołęka Ostroleka, Ostrów Mazowiecka Warszawa, Płońsk, Płock, Włocławek Wloclawek, Gniezno, Poznań, Świebodzin, Słubice oraz wielu innych. Wyjazdy z Polski do Niemiec są wykonywane cztery razy w tygodniu ( w poniedziałki, środy, piątki i soboty.) Aktualnie w swoim asortymencie firma dysponuje autobusami marki Skania i Irizar , które są wyposażone w WC, klimatyzację, video, barek oraz wiele innych udogodnień.  Ponadto posiada zespół wykfalifikowanych pracowników zapewniając pomoc i wsparcie na najwyższym poziomie. Dzięki rekomendacji licznej rzeszy zadowolonych pasażerów i  solidnej pracy Polmar ma prawo do posługiwania się certyfikatem Polskiej Izby Turystyki jako Członek Rekomendowany.

Zanim zakupimy bilety autokarowe, dobrym zwyczajem jest by zapoznać się z regulaminem świadczonych usług. Można dowiedzieć się,  jakie obowiązki i prawa wobec nas ma przewoźnik realizujący nasze przejazdy międzynarodowe ale również tego, do czego jesteśmy zobowiązani korzystając z usług transportowych Polmaru. Ważną informacją zawartą w  warunkach przewozu międzynarodowego są wzmianki na temat tego iż zakupione bilety autokarowe upoważniają do bezpłatnego przewozy jednego bagażu (do 20kg). Za kolejne bagaże trzeba zapłacić. Również zwrot biletu autokarowego nie gwarantuje nam zwrotu całej kwoty zapłaconej przy jego zakupie, lecz musimy wiedzieć że zostaną potrącone koszty manipulacyjne z tym związane. Nie mniej jednak zachęcamy do zakupu biletów drogą internetową bez zbędnych formalności i przede wszystkim bez wychodzenia z domu. Bilety autobusowe zakupione online uwzględniają wszystkie dostępne zniżki i rabaty oferowane przez przewoźników, a ich cena nie jest wyższa od tych zakupionych w biurach turystycznych.

Rozkład jazdy Sindbad

WARUNKI PRZEWOZU

Polmar - kup bilet

 

Tagi: Polmar, biuro podróży Polmar, przewozy międzynarodowe, przewoźnik do Niemiec, połączenia Niemcy, Sindbad, transport do niemiec, wynajem autobusów

 

www.truckhandel.pl

 

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.